Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: Proč je Dr. Brown´s dobrá značka?

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři Babyonline,

se synem jsem měla možnost vyzkoušet balíček Dr. Brown´s, který obsahoval tyto produkty:

  • Dr.Brown´s láhev Options 
  • Dr.Browns Bryndák s kousátkem 
  • Dr.Brown´s PreVent svítící dudlík 
  • JAMIESON Vitamín D 3 
  • Teploměr digitální Microlife 

Dr.Brown´s láhev Options

Lahvička anticolic je fajn, brzo bylo po bolení bříška i blinkání. Láhev je moc hezká a do ruky padne v celku dobře. Jen sklo je teda trošku těžší do ruky. Čištění jde zlehka a dobře. Co nejvíce oceňuji je, že láhev neobsahuje žádné vzduchové bubliny.

Inzerce

Svítící dudlíky PreVent

Dudlíky jsou krásně řešené a mají moc hezké motivy, jen teda na mě svítí v noci až moc :-). Malý přijal dudlík v celku hezky. Za mě je dudlík méně zploštělý, což je fajn.

Dr.Browns Bryndák s kousátkem s bonusem navíc

Syn se sžil s bryndákem na krku úplně krásně. Bryndák s kousátkem je hebký a má pěkný vzor.  

Čistí se dobře i krásně pere, nepouští žádný chlup. Malý teď hodně slintá a bryndák nic nepropustí. Že je součástí kousátka je jako bonus , který zabaví vždy mrňouska.

JAMIESON Vitamín D 3

Kapičky používáme rádi, nepůsobí nám též žádné bolení. U předchozích dětí jsme měli Vigantol a vždy měly hrozné bolení. Teď mám u malého Jamieson přímo už 3 měsíce a vše je fajn. Používáme 6 dní 1 kapku a vždy 7. den 2 kapky.

Inzerce

Teploměr digitální Microlife měří rychlostí blesku

Teploměr Microlife je opravdu fajn, měří rychlostí blesku, číslice jsou opravdu velká. Je krásně ohebný. Teploměr měří krásně a přesně. Měřit teplotu můžete buď v podpaží nebo zadečku.  

Moc děkuji, že jsme se mohli zúčastnit tohoto testování. S klidným svědomím můžu říct, že Dr. Brown´s je dobrá značka.

Inzerce

Maminka Lucie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: Proč je Dr. Brown´s dobrá značka? - diskuze

Poradna

RP pro studenty

| Kristýna98 | dnes, 11:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na RP u studentů. Tento rok jsem měla dodělat střední školu, ale z důvodu těhotenství musím dodělat praktické zkoušky až po porodu (září), rodíme v srpnu. Můžete mi prosím poradit jestli budu mít nárok na RP a kdy si o něj budu moct zažádat?
S přítelem žijeme v jedné domácnosti, pracuje již několik let, ale já jako student mám za sebou jenom letní brigády a nejsme si jistí jestli máme vůbec na nějaký příspěvek nárok. Děkuji za případnou odpověď, hezký den.

Dobrý den, nárok na rodičovský příspěvek mají i studenti, není potřeba splnit žádnou odpracovanou dobu. Rodičovský příspěvek je na jedno dítě v celkové výši 300 tis. Kč. Tuto částku si můžete rozložit maximálně do 4 let věku dítěte. Můžete si zvolit měsíční výši příspěvku až do částky 10 tis. Kč. Vyšší měsíční částku než 10 tis. Kč můžete zvolit, pokud doložíte dostatečný denní vyměřovací základ otce dítěte potvrzený od OSSZ. Žádost o rodičovský příspěvek se podává na odboru státní sociální podpory úřadu práce po narození dítěte, k žádosti je potřeba doložit jeho rodný list.
 
Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | dnes, 15:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce