Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: Proč je Dr. Brown´s dobrá značka?

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři Babyonline,

se synem jsem měla možnost vyzkoušet balíček Dr. Brown´s, který obsahoval tyto produkty:

  • Dr.Brown´s láhev Options 
  • Dr.Browns Bryndák s kousátkem 
  • Dr.Brown´s PreVent svítící dudlík 
  • JAMIESON Vitamín D 3 
  • Teploměr digitální Microlife 

Dr.Brown´s láhev Options

Lahvička anticolic je fajn, brzo bylo po bolení bříška i blinkání. Láhev je moc hezká a do ruky padne v celku dobře. Jen sklo je teda trošku těžší do ruky. Čištění jde zlehka a dobře. Co nejvíce oceňuji je, že láhev neobsahuje žádné vzduchové bubliny.

Inzerce

Svítící dudlíky PreVent

Dudlíky jsou krásně řešené a mají moc hezké motivy, jen teda na mě svítí v noci až moc :-). Malý přijal dudlík v celku hezky. Za mě je dudlík méně zploštělý, což je fajn.

Dr.Browns Bryndák s kousátkem s bonusem navíc

Syn se sžil s bryndákem na krku úplně krásně. Bryndák s kousátkem je hebký a má pěkný vzor.  

Inzerce

Čistí se dobře i krásně pere, nepouští žádný chlup. Malý teď hodně slintá a bryndák nic nepropustí. Že je součástí kousátka je jako bonus , který zabaví vždy mrňouska.

JAMIESON Vitamín D 3

Kapičky používáme rádi, nepůsobí nám též žádné bolení. U předchozích dětí jsme měli Vigantol a vždy měly hrozné bolení. Teď mám u malého Jamieson přímo už 3 měsíce a vše je fajn. Používáme 6 dní 1 kapku a vždy 7. den 2 kapky.

Inzerce

Teploměr digitální Microlife měří rychlostí blesku

Teploměr Microlife je opravdu fajn, měří rychlostí blesku, číslice jsou opravdu velká. Je krásně ohebný. Teploměr měří krásně a přesně. Měřit teplotu můžete buď v podpaží nebo zadečku.  

Moc děkuji, že jsme se mohli zúčastnit tohoto testování. S klidným svědomím můžu říct, že Dr. Brown´s je dobrá značka.

Inzerce

Maminka Lucie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: Proč je Dr. Brown´s dobrá značka? - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce