Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Lucie: Proč je Dr. Brown´s dobrá značka?

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři Babyonline,

se synem jsem měla možnost vyzkoušet balíček Dr. Brown´s, který obsahoval tyto produkty:

  • Dr.Brown´s láhev Options 
  • Dr.Browns Bryndák s kousátkem 
  • Dr.Brown´s PreVent svítící dudlík 
  • JAMIESON Vitamín D 3 
  • Teploměr digitální Microlife 

Dr.Brown´s láhev Options

Lahvička anticolic je fajn, brzo bylo po bolení bříška i blinkání. Láhev je moc hezká a do ruky padne v celku dobře. Jen sklo je teda trošku těžší do ruky. Čištění jde zlehka a dobře. Co nejvíce oceňuji je, že láhev neobsahuje žádné vzduchové bubliny.

Svítící dudlíky PreVent

Dudlíky jsou krásně řešené a mají moc hezké motivy, jen teda na mě svítí v noci až moc :-). Malý přijal dudlík v celku hezky. Za mě je dudlík méně zploštělý, což je fajn.

Dr.Browns Bryndák s kousátkem s bonusem navíc

Syn se sžil s bryndákem na krku úplně krásně. Bryndák s kousátkem je hebký a má pěkný vzor.  

Čistí se dobře i krásně pere, nepouští žádný chlup. Malý teď hodně slintá a bryndák nic nepropustí. Že je součástí kousátka je jako bonus , který zabaví vždy mrňouska.

JAMIESON Vitamín D 3

Kapičky používáme rádi, nepůsobí nám též žádné bolení. U předchozích dětí jsme měli Vigantol a vždy měly hrozné bolení. Teď mám u malého Jamieson přímo už 3 měsíce a vše je fajn. Používáme 6 dní 1 kapku a vždy 7. den 2 kapky.

Teploměr digitální Microlife měří rychlostí blesku

Teploměr Microlife je opravdu fajn, měří rychlostí blesku, číslice jsou opravdu velká. Je krásně ohebný. Teploměr měří krásně a přesně. Měřit teplotu můžete buď v podpaží nebo zadečku.  

Moc děkuji, že jsme se mohli zúčastnit tohoto testování. S klidným svědomím můžu říct, že Dr. Brown´s je dobrá značka.

Maminka Lucie

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Lucie: Proč je Dr. Brown´s dobrá značka? - diskuze

Poradna

Dát odklad?

| MMM2 | 27.01.2020, 22:41

Dobrý den, nevím, zda dát synovi odklad, nebo ne. Trochu se nástupu do školy obávám. Syn je narozený v půlce prázdnin. Je hodně bázlivý, nemá rád mnoho lidí pohromadě, hluk. Do školky moc rád nechodí, stěžuje si na mnoho dětí a na hluk, na to, že se některé děti k němu chovají nehezky. Ze školky nás poslali do PPP, protože ve školce skoro nemluví, nehraje si s dětmi, nechtěl kreslit, je pomalý v samoobsluze. Učitelka to viděla na jasný odklad, nebo dokonce i asistenta.
V PPP zjistili zkříženou lateralitu. Po cvičení se syn rozkreslil. Grafomotorika asi není úplně ideální, ale už nemá odpor ke kreslení. Dále zjistili mimořádné nadání ve skoro všech oblastech.
Obávám se, zda nástup do školy zvládne - slabá samoobsluha, bojácnost, logopedicky to také nemáme zvládnuté (r, ř) občasné zakoktání, když je rozrušený. Na druhou stranu se asi ve škole bude trochu nudit - začíná číst, umí malou násobilku (zvládá násobení i dělení), zajímá se o různé země světa, vesmír.

Dobrý den, ohledně nástupu syna do školy proběhlo vyšetření školní zralosti v poradně ze kterého vzešlo zcela jistě nějaké doporučení. Pokud vám byl doporučen odklad školní docházky, pak odborník v poradně zcela jistě uvážil klady a zápory v nejlepším zájmu vašeho syna a jeho zdárného školního startu.

Můžete se tedy doporučeními odborníka řídit a není důvod je zpochybňovat. Alernativou pro zajištění docházky přednostně v odkladovém roce je možnost docházky do přípravného ročníku. Jedná se stále o předškolní docházku, přípravné ročníky jsou při základních školách a probíhá v nich intenzivnější a cílenější stimulace vývoje předškolních dovedností a současně si zde děti přivykají na školní prostředí. K zařazení do přípravného ročníku je potřebné doporučení Pedagogicko psychologické poradny, kdy byste měli také zjistit, která škola v místě vašeho bydliště přípravné ročníky zřizuje. Zdravím Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | dnes, 13:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace