Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Alena: Produkty Dr. Brown´s se staly našimi skvělými pomocníky

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den,

v první řadě chci velice s Amynkou poděkovat za výběr do testování produktů Dr. Brown´s. 

Na balíček Dr. Brown´s jsem se těšila jako malé dítě

Když balíček dorazil, rozbalovala jsem ho jak malé dítě, moc jsem se těšila. Každou věc jsem si poctivě pohlédla, rozbalila a ihned začala s naší Amy používat.

Inzerce

Láhev Options ušetří čas každé mamince

Líbí se mi, že se jedná o větší láhev. Tudíž budeme moci používat i až bude Amy starší, což je skvělé. Pro mě a všechny maminky se dobře drží, díky záhybům přesně pro prsty, což je pohodlné.

S čím mám trochu problém, je sklo, láhev je tím pádem dost těžká, takže i když malá za čas poporoste, myslím, že bude problém, aby láhev udržela sama. Na druhou stranu je pravda, že se dá skvěle vymývat a to i díky ultra tenkému kartáčku. Dá se vložit na umytí do myčky, to ulehčí čas každé mamince. 

Inzerce

Láhev využijeme při přechodu na umělou výživu

Vzhledem k tomu, že ještě kojím a hodlám co nejdéle jen to půjde, tak jsme ji použili jen jednou na odsáté mléko. Trochu mám strach, aby se mi kvůli tomu neodstavila od prsa. Ale tvar dudlíku je dobrý. Každopádně využijeme hned, jak najedeme na umělou výživu. Mohu tedy zkušenost doposlat poté. Jedenkrát před tím jsme použili láhev NUK, která je též antikoliková, ale myslím, že bublinek se tvořilo dost.

Bryndák s kousátkem se pro nás stal nepostradatelný, potřebovali bychom další

Inzerce

Ten jsme využili na 100 procent od první chvíle. Naše Amy stále blinká, takže bychom potřebovali minimálně dva či tři na výměnu. Velikost je akorát, skvělá je spodní vrstva, která nepropouští vlhkost. Barva a vzor se mi velice líbí, jemné a vkusné. Co určitě vyzdvihuji je dvojí zapínání, které je parádní u rostoucích miminek. A další komponent kousátko skvěle propojené dvě důležité věci. Úžasné, že se připojí zapínáním a nikde ho neztratíte, nikam se nezatoulá, nezakutálí. Další plus je, že se dá skvěle znova vyvařit, takže se z něj vlastně stává nezničitelná věc. A materiál je též parádní, uvidíme, až Amynce začnou lézt zoubky, jestli kousátko zvládne nátlak kousanců. Jinak v podstatě se dá vyměnit za dudlíček, jen připnout na bryndák a nemusíte hledat ani ten. Za mě 1.

Svítící dudlíky jsou velmi praktické, dají se využít i na masáž jazyku a dásní

Inzerce

Popravdě jsem ani ve snu netušila, že taková skvělá věc funguje a existuje. Mám 3tí miminko a až teď díky vám nelovím dudlík v noci a to je úžasné! Dudlíček je trochu větší, ale je zas lehounký, takže nám to vůbec nevadilo. Barva a obrázky jsou krásné. Na dudlací části má vroubečky na masáže jak jazyčku, tak později dásniček s rostoucími zoubky. Myslím, že to bude velký pomocník. Máme ještě dudlíky od NUK, ty jsou zas skvěle malé pro narozená miminka, jen se musí obměňovat a dokupovat vetší. Také máme MAM, ty mají též na vršku jiny povrch na masáže, ale velká nevýhoda je, že nemají držátko, takže se nedá uchytit na žádný držáček. Hlavní výhodou u nás je, že malá dudlíky chce. U dvou dětí před tím jsme nebyli úspěšní ani s jedním dudlíkem, měli to jen jako hračku do ruky a cucali si prsty. Takže za nás dudlíky od Dr. Brown´s výborné a praktické. Díky moc.

Jamieson Vitamín D používáme již od narození a koliky pomalu ustupují

Vzhledem k tomu, že se naše malá narodila a byl výpadek Vigantolu, což jsem ráda, protože děsně trpí na koliky, ale opravdu šíleně, museli jsme vyřešit náhradu minimálně na zimní období. Takže Jamieson D vitamín používáme od narození. Trochu jsem se toho obávala, ale řekla bych, že koliky pomalu ustupují. Ještě to není úplně dobré, ale snížily se dny na méně proplakané noci. Dáváme večer každý den po koupání 1 kapičku do pusinky. Zvládá to dobře, jestli ji to chutná, to nevím, občas se tváří kysele, to se ale u miminek děje s každou novou věcí a chutí.

Teploměr Microlife opravdu přišel 5 minut po 12té

Všechny děti doma včetně dospělých byly nemocné. A tak teploměr od vybalení používáme denně. Máme doma Hartmann a ten tedy opravdu funguje rychle, je ale starší a větší, tak jsem se moc těšila na nový vylepšený. Každopádně jsme zvyklá, že teploměr použiji a on zapíská, když teplotu doměří. Jenomže tady jsem čekala a čekala a čekala a nic. Žádné tútnutí ani písknutí, nevím proč. Jen včera, jak kdyby už věděl, že vážně musím poslat email, tak vážně zapískal. Tak uvidíme, třeba jen potřeboval čas, než se rozjel. Skvělé je, že je lehký, menší a flexibilní, což je vážně úžasné.

Produkty Dr. Brown´s se staly našimi skvělými pomocníky

Závěrem tedy musím říct, že celý balíček jsme se snažili využít, co nejvíce to jen šlo a musím říci, že to jsou pro nás i do budoucna skvělí pomocníci. Takže ještě jednou vám mockrát děkuji za umožnění vyzkoušení výrobků.

Maminka Alena

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Alena: Produkty Dr. Brown´s se staly našimi skvělými pomocníky - diskuze

Poradna

Gynprodyl a ovulace

| Kamilaa | 04.04.2020, 10:37

Dobrý den, chci se zeptat. Rok jsem krvacela mimo cyklus vždy 14 DC (ovulaci jsem neměla) byla jsem na čištění abych přestala krvácet což nepomohlo pomohl až gynprodyl díky němu mám cyklus docela pravidelný. Každý měsíc než začnu gynprodyl užívat měřím ovulaci kterou stále nemám. Gynprodyl beru 3 měsíc nahodi mi ovulaci? Je to vůbec možné? Gynekolog mi nic neřekl jen že mám užívat 16-25 dni. Gynprodyl nasadil protože jsem chtěla otěhotnět jenže nemám tu ovulaci.

Dobrý den, díky nasazenému Gynprodylu máte nyní cyklus pravidelný. Gynprodyl obsahuje progesteron, který se v ženském těle uplatňuje ve 2.fázi cyklu, zjednodušeně řečeno jednou z jeho funkcí je příprava děložní sliznice k uhnízdění vajíčka, pokud dojde k jeho oplození. Na vyvolání ovulace nemá vliv. Pokud ovulace samovolně v těle neprobíhá a je snaha otěhotnět, používá se preparát Clostilbegyt, který ovulaci vyvolá - způsobí uvolnění vajíčka z vaječníku, které může být následně oplozeno spermií. Standardně se užívá 3. - 7. den cyklu (dávkování a délka léčby je pod dohledem ošetřujícího gynekologa) a pak zhruba 12.-14.den je vhodné provést buď ultrazvuk, zda se ve vaječníku vyvíjí zralý folikul (ze kterého se uvolní vajíčko) nebo jsou k dispozici volně prodejné ovulační testy. Pokud u Vás ovulace neprobíhá a plánujete těhotenství, neváhejte zkonzultovat situaci s Vaším gynekologem. Výše popsaný postup by měl zajistit pravidelný menstruační cyklus, který je jednou z podmínek pro úspěšné otěhotnění. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 05.04.2020, 17:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce