Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Monika: Dr. Brown´s bryndák a kousátko jsou nejlepší, co jsme kdy měli!

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

moc děkuji za možnost zúčastnit se testování balíčku s produkty Dr. Brown´s.

Inzerce

Dr. Browns láhev Options patří k 10 nejlepším lahvím pro kojence

Byla jsem vybrána k testování láhve Dr. Brown´s Options s mým 4 měsíčním miminkem Matteem. 

Láhev jsem si chtěla zrovna koupit, protože jsem viděla, že patří k deseti nejlepším láhvím pro kojence. Láhev má moc hezky design, vypadá elegantně a je hezky barevně sladěná.

Inzerce

Vyzkoušela jsem více láhví, ale posledně jsme používali láhev Philips Avent Anti-colic s ventilem AirFree. V porovnání, co se týče bolesti bříška, zvracení, odříhnutí a nafukování, dopadly láhve velice podobně a jsem velmi spokojená. Po krmení si Matteo ihned odříhne. Bohužel zvracení neustálo ani s láhví Dr. Brown´s. 

V láhvi se netvoří vzduchové bubliny a výhodou je pěkně čitelná stupnice

V láhvi Dr. Brown´s se vůbec netvořily vzduchové bubliny. Manipulace byla velice snadná, snadné šroubování a složení láhve jsem uvítala. Výhodou pro mě byla velmi pěkně čitelná stupnice ml. Ocenila jsem, že tam byla rovnou míra 150 ml, kterou teď malý zrovna pije. Láhev ze skla je určitě zdravější než plastová. Jediná nevýhoda láhve je hmotnost, velice těžká, takže při krmení jsem radši, když držím lehčí láhev. Moje 4 měsíční miminko už se pokouší samo si držet lahvičku, bohužel láhev Dr. Brown´s byla pro něj příliš těžká. 

Inzerce

Co bych doporučila výrobcům

Výrobcům láhví bych doporučila, aby stupnici s ml vyráběli svítící ve tmě, každá maminka by jistě při krmení v noci ocenila při přípravě UM.

Dr. Brown´s PreVent svítící dudlík jsme si velmi rychle se synem oblíbili

Dudlík byl naprosto skvělý, byla jsem s ním moc spokojená i malý Matteo si ho velice rychle oblíbil. Pěkně nám svítil v noci, takže konečně skončilo hledání dudlíku po tmě. V minulosti jsme používali dudlík Philips Avent, který Matteo stále vyplivával, ale dudlíček Dr. Brown´s má velmi rád. Design velmi povedený a moderní. Jediná nevýhoda dudlíku je, že se dává do pusinky pouze jednou stranou, ve tmě se horko těžko rozeznává, jestli ho vkládám do úst správním směrem. 

Inzerce

Dr. Bown ´s Bryndák s kousátkem nás ušetřil neustálého převlékání

Bryndák velice slušivý a chlapečkovi moc slušel, máme zrovna období prořezávání zoubků a velmi dobrá savost se nám hodila, malý slintá skoro nonstop a bryndák nás ušetřil neustálého převlékání.

Nejlepší bryndák a kousátko, co jsme kdy měli!

Kousátko od Dr. Brown ´s je taky nejlepší, co jsme kdy zkusili. Doma jich máme cca 20, ale ani jedno se nevyrovná tomuhle. Tvar a velikost je optimální, Matteo ani jiný nechce, krásně si ho drží. Opravdu to nejlepší, co kdy měl!

Na Jamieson Vitamín D 3 jsme zvyklí od narození

Tento vitamín používáme již od narození, takže jsme s ním velice spokojení a Matteo ho dobře snáší. Chutná mu a je zvyklý na dávkování rovnou do pusinky.

Teploměr digitální Mcrolife pracuje skvěle a je velmi rychlý

Doma používáme teploměr bezkontaktní, což u kojenců, si myslím, nemá konkurenci. Děťátko o měření ani neví a neznepokojí ho. V období testování jsme teplotu neměli, takže teploměr jsme pouze vyzkoušeli. Pracuje skvěle a je velmi rychlý.

Děkuji a s pozdravem 

Monika a Matteo 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Monika: Dr. Brown´s bryndák a kousátko jsou nejlepší, co jsme kdy měli! - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce