Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Monika: Dr. Brown´s bryndák a kousátko jsou nejlepší, co jsme kdy měli!

Hodnocení po měsíci testování

Dobrý den, 

moc děkuji za možnost zúčastnit se testování balíčku s produkty Dr. Brown´s.

Dr. Browns láhev Options patří k 10 nejlepším lahvím pro kojence

Byla jsem vybrána k testování láhve Dr. Brown´s Options s mým 4 měsíčním miminkem Matteem. 

Láhev jsem si chtěla zrovna koupit, protože jsem viděla, že patří k deseti nejlepším láhvím pro kojence. Láhev má moc hezky design, vypadá elegantně a je hezky barevně sladěná.

Vyzkoušela jsem více láhví, ale posledně jsme používali láhev Philips Avent Anti-colic s ventilem AirFree. V porovnání, co se týče bolesti bříška, zvracení, odříhnutí a nafukování, dopadly láhve velice podobně a jsem velmi spokojená. Po krmení si Matteo ihned odříhne. Bohužel zvracení neustálo ani s láhví Dr. Brown´s. 

V láhvi se netvoří vzduchové bubliny a výhodou je pěkně čitelná stupnice

V láhvi Dr. Brown´s se vůbec netvořily vzduchové bubliny. Manipulace byla velice snadná, snadné šroubování a složení láhve jsem uvítala. Výhodou pro mě byla velmi pěkně čitelná stupnice ml. Ocenila jsem, že tam byla rovnou míra 150 ml, kterou teď malý zrovna pije. Láhev ze skla je určitě zdravější než plastová. Jediná nevýhoda láhve je hmotnost, velice těžká, takže při krmení jsem radši, když držím lehčí láhev. Moje 4 měsíční miminko už se pokouší samo si držet lahvičku, bohužel láhev Dr. Brown´s byla pro něj příliš těžká. 

Inzerce

Co bych doporučila výrobcům

Výrobcům láhví bych doporučila, aby stupnici s ml vyráběli svítící ve tmě, každá maminka by jistě při krmení v noci ocenila při přípravě UM.

Dr. Brown´s PreVent svítící dudlík jsme si velmi rychle se synem oblíbili

Dudlík byl naprosto skvělý, byla jsem s ním moc spokojená i malý Matteo si ho velice rychle oblíbil. Pěkně nám svítil v noci, takže konečně skončilo hledání dudlíku po tmě. V minulosti jsme používali dudlík Philips Avent, který Matteo stále vyplivával, ale dudlíček Dr. Brown´s má velmi rád. Design velmi povedený a moderní. Jediná nevýhoda dudlíku je, že se dává do pusinky pouze jednou stranou, ve tmě se horko těžko rozeznává, jestli ho vkládám do úst správním směrem. 

Inzerce

Dr. Bown ´s Bryndák s kousátkem nás ušetřil neustálého převlékání

Bryndák velice slušivý a chlapečkovi moc slušel, máme zrovna období prořezávání zoubků a velmi dobrá savost se nám hodila, malý slintá skoro nonstop a bryndák nás ušetřil neustálého převlékání.

Nejlepší bryndák a kousátko, co jsme kdy měli!

Kousátko od Dr. Brown ´s je taky nejlepší, co jsme kdy zkusili. Doma jich máme cca 20, ale ani jedno se nevyrovná tomuhle. Tvar a velikost je optimální, Matteo ani jiný nechce, krásně si ho drží. Opravdu to nejlepší, co kdy měl!

Na Jamieson Vitamín D 3 jsme zvyklí od narození

Tento vitamín používáme již od narození, takže jsme s ním velice spokojení a Matteo ho dobře snáší. Chutná mu a je zvyklý na dávkování rovnou do pusinky.

Teploměr digitální Mcrolife pracuje skvěle a je velmi rychlý

Doma používáme teploměr bezkontaktní, což u kojenců, si myslím, nemá konkurenci. Děťátko o měření ani neví a neznepokojí ho. V období testování jsme teplotu neměli, takže teploměr jsme pouze vyzkoušeli. Pracuje skvěle a je velmi rychlý.

Děkuji a s pozdravem 

Monika a Matteo 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Monika: Dr. Brown´s bryndák a kousátko jsou nejlepší, co jsme kdy měli! - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce