Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Eva: Používání láhve Dr. Brown´s  nemělo na kojení žádný vliv!

Hodnocení po měsíci testování

Milí čtenáři,

v první řadě děkujeme za příležitost vyzkoušet výrobky firmy Dr. Brown´s. Testovací balíček přišel před Vánoci jako předčasný Ježíšek a s radostí jsme se vrhli na testování. 

Bryndáček a kousátko Dr. Brown´s jsme využili při růstu prvních zoubků

Náš syn Ctirad zrovna prochází obdobím růstu prvních zoubků, tak jsme jako první vyzkoušeli slintáček se silikonovým kousátkem. Kroužek je z příjemného materiálu, hezky pasuje do malé dětské ruky a jako jedno z mála kousátek syna zaujalo. Jinak u nás slouží jako kousátko cokoliv, jen ne předměty k tomu určené.

Inzerce

Námořnický design a využití i jako ochrana nosítka

Slintáček má hezký námořnický design a je příjemný na dotek. Kromě ochrany oblečení před slinami jsme pro něj našli i další využití. Hodí se i jako ochrana nosítka před okusováním popruhů. 

Slintáček lze sušit v sušičce

Slintáček jsme zkoušeli i s dudlíkem, ale syn není moc dudlíkový. 

Materiál je poměrně savý, nestalo se, že bychom měli mokré oblečení nebo popruhy nosítka. Je o něco větší než slintáčky, které máme doma, takže stačí jeden. Také oceňuji možnost sušit v sušičce. 

Na lahvičce Dr. Brown´s jako máma oceňuji především snadnou údržbu a čištění

Jako další přišla na řadu láhev Options. Vzali jsme to jako výzvu a v 5 a půl měsících jsme synovi dali poprvé odstříkané mateřské mléko z láhve. Do té doby znal jen kojení a příkrmy ze lžičky. Na lahvičce jako máma oceňuji především snadnou údržbu a čištění. Sklo je prostě nejlepší. Mléko v něm vydrží déle teplé než v plastové lahvičce. Systém anticolic funguje skvěle, během krmení jsme si nevšimli ani jedné bublinky. 

Inzerce

Syn přijal láhev hned a vypil celou dávku, takže třikrát hurá, můžu ho beze strachu "strčit" někomu na hlídání. 

Toto je zároveň i vzkaz pro kojící mámy - nebojte se, připravte mléko a klidně vyrazte někam bez miminka. 

Inzerce

Používání láhve nemělo na kojení žádný vliv!

Dudlíky PreVent se staly díky svítivosti pro syna super hračkou

U těch jsem byla obzvlášť zvědavá, protože Cirda není moc dudlíkové dítě. Vždycky je plival, a když už si nějaký vzal, tak kulatý. Ale dudlíky, které ve tmě svítí, jsou super hračka. Jeden jsme mu dali do kočárku na šňůrku a večer cestou z návštěvy se úžasně bavil lovem "světlušky". Od té doby dbáme na to, aby byly dudlíky nasvícené a připravené. Škoda, že se nám ve tmě nepovedlo udělat fotky. 

Jak už jsem zmínila, malému rostou zuby, tak se jakýkoliv předmět mění v kousátko. A u měkkého silikonu si můžeme být jistí, že si nepoškrábe dásně a dudlík si nestrčí hluboko do úst. Takže opět alternativní využití stejně jako u slintáčku. 

Vitamíny Jamieson by mohly obsahovat aplikační kapátko

Syn bere vitamín D téměř od narození. Já jsem ho na doporučení mé lékařky začala brát taky. Napřed jsme při výpadku Vigantolu sáhli po "déčku" od Terezie, potom jsme začali dávat Vigantol. U žádných jsme si nevšimli, že by způsobovaly obtíže. Stejně tak ani vitamíny Jamieson. Zvykla jsem si podávat synovi vitamíny při kojení kapátkem do koutku úst, uvítala bych tedy i u vitamínů Jamieson možnost dávkování pomocí kapátka (stále používám to původní od Terezie a sedí i na jiné lahvičky). 

Teploměr Microlife mě překvapil svou rychlostí

Zkušenosti s teploměry máme různé. Nejdříve jsme koupili úplně obyčejný, ale výsledky měření teploty v podpaží byly nepřesné. Máme i teploměr s infra snímáním, který se jen přiloží k tělu  (nebo k tekutině - to jsem oceňovala při přípravě koupele, než jsem se naučila teplotu odhadnout). 

Testovaný teploměr Microlife MT 808 mě překvapil především svou rychlostí. Neměřila jsem jej stopkami, ale rekord je kolem 5 vteřin. Dále oceňuji praktické pouzdro, ze kterého teploměr snadno vyndám jednou rukou. 

Teploměr je vhodný jak pro děti, tak i dospělé

Testovala jsem také na sobě, protože mě během vánočních svátků schvátila viróza. Měkká ohebná špička sedí do podpaží dospělého i dítěte. 

Slintáček se stal naším nejoblíbenějším pomocníkem 

Testování jsme si užili, všechny vyzkoušené produkty Dr. Brown´s bych bez váhání doporučila i kamarádům. Slintáček se stal naším nejoblíbenějším pomocníkem, protože syna hodně nosíme a chráníme jím nejen nosítko, ale i naše oblečení. 

Rádi se zúčastníme i dalšího testování, vždycky je fajn vyzkoušet něco nového. 

Máma Eva za asistence manžela Aleše a syna Ctirada

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Eva: Používání láhve Dr. Brown´s nemělo na kojení žádný vliv! - diskuze

Poradna

Nespavost

| Vendyska | 25.10.2020, 12:21

Dobrý den, mám doma 5tydenniho chlapečka. Od 4 týdne nechce přes den skoro vůbec spát. Když už usne vydrží spát max. 20 minut jinak skoro pořád brečí. A to hledám co mu může vadit. Večer už má kruhy pod očima a v noci spí pak třeba 6 hodin v kuse. Teď se nám i stává že se ze spaní pozvrací, protože nám dělá problém si pořádně odříhnout. Musím dávat UM. O MM jsem přišla v 3 týdnu. Prosím o radu co dělat, aby i přes den usnul a nezvracel.

Dobrý den, u takto malého miminka řešte situaci s ošetřujícím pediatrem. U vašeho chlapečka se může jednat o potíže s tolerancí podávaného mléka a je možné, že v této oblasti budou potřeba úpravy. Zvracení po jídle ve spaní by těmto potížím nasvědčovalo a je potřeba jej řešit. Ne vždy si miminko po kojení odříhne, není to však primární důvod ke zvracení. Situaci řešte co nejdříve, zvracení ve spánku je rizikové z hlediska zdraví dítěte (může hrozit vdechnutí zvratků). Zdravím Mgr. Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 26.10.2020, 12:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce