Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra testuje Bella Happy Pants Junior, MAXI

Milé maminky, 

velmi mě potěšil balík Bella Happy, který mi přišel k otestování v květnu. Nepřišly jen plenkové kalhotky Bella Happy Pants, ale i pexeso, balík vlhčených ubrousků, krabička na svačinu. 

Inzerce

Kvůli hraniční váze jsme testovali obě velikosti JUNIOR i MAXI

Na otestování jsme měli 4 balíky plenkových kalhotek Bella Happy Pants, 2 balíčky velikosti 4 MAXI po 24 ks a 2 balíčky velikosti 5 JUNIOR po 22 ks, jelikož má dcerka Adélka hraniční váhu (12 kg). Adélka má i silnější nožičky, tak nám velikost 5 vyhovuje víc a určitě u plenek této velikosti zůstaneme. Pokud bych ale používala jen tyto plenky, určitě by mi měsíc nevydržely. Střídala jsem je s normálními plenkami a tyto dávala hlavně na ven a na spinkání, protože opravdu držely a byly skvělé. 

Celkově jsem z plenkových kalhotek Bella Happy Pants nadšená

Celkový dojem z plenkových kalhotek je, že jsem nadšená. Ohodnotila bych tak 8 z 10. Jediné co bych asi vytkla je, že plenky nemají barevný proužek, když je dítě počůrané. Ale řekla bych, že to už není potřeba a dá se to dost dobře poznat po hmatu! :D 

Inzerce

Vysoce pružný pas zajišťuje pohodlnost a nikde plenky netlačí

Hlavní benefity těchto kalhotek vidím ve vysokém pružném pase, nikde dceru netlačily a hlavně jí vůbec nesjížděly pod bříško. Vydržely celou noc, jen párkrát se mi stalo, že byla dcera pročůraná. Ale ona pije docela dost, tak už to déle plenky nezvládly a byly úplně nasáklé. Musím podotknout ale, že třeba po 12ti hodinách. 

Inzerce

Gelová výplň nám z plenek nikdy nevypadla, jak se stávalo u jiných plen

Dalším benefitem pro mě určitě bylo, že z plenek i po velkém napuštění nevypadával vnitřek, taková ta gelová výplň. Jelikož měla malá ekzém v plenkové oblasti, vyzkoušela jsem před tímto testováním hodně druhů plenek a u několika se mi stalo, že pak měla na zadečku tu výplň. Nakonec jsem zjistila, že ekzém z plenek vůbec neměla. U těchto plenek se mi to nestalo nikdy. 

Plenky nejsou parfémové a nepáchnou, ani když jsou počůrané

Inzerce

Další výhoda určitě je, že teda vůbec nesmrdí, to je super. Nejsou vůbec parfémované a nesmrdí, ani když jsou počůrané. To bylo velice příjemné překvapení!

Super vychytávka

Další super vychytávka je roztrhnutí pleny po straně pro sundání a lepítko pro smotání použité pleny.

Opravdu je na plenách znát, že jsou prodyšné a hlavně neparfémované. 

Jsem ochotna za tyto plenkové kalhotky Bella Happy Pants zaplatit i pro mě vyšší cenu

Samozřejmě jsou to kalhotkové plenky, takže se musí obléct na svlečené nohy. Proto si myslím, že je dobré střídat kalhotky s normálními, pokud ovšem nechcete dítě stále svlékat. Další nevýhodou by se dalo říci, že je cena, ale jsou mnohem horší pleny, parfémované, které jsou mnohem dražší. Takže jsem ochotna za tyto pleny zaplatit. 

Plenkové kalhotky Bella Happy Pants neomezují dítě v pohybu

Plenky toho vydržely hodně a tekutina se rovnoměrně po plenách rozložila. Plenky krásně seděly, otlaky na kůži způsobily málokdy, ale to spíš přisuzuji tomu, že jsem jí je nasadila moc nahoru. Dceru v pohybu vůbec neomezovaly a krásně jí padly. 

To, zda používání plenkových kalhotek Happy Pants usnadní u dítěte učení na nočník, to zatím nevím.

Tyto kalhotky bych určitě doporučila i ostatním maminkám a kamarádkám. 

Přeji hezký den,

maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra testuje Bella Happy Pants Junior, MAXI - diskuze

  • Happy bella
    Tyto plenky mame moc radi a určitě chceme vyzkoušet i tuto novinku
    Vlavl   | 25.06.2020 10:16:36
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce