Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra testuje Bella Happy Pants Junior, MAXI

Milé maminky, 

velmi mě potěšil balík Bella Happy, který mi přišel k otestování v květnu. Nepřišly jen plenkové kalhotky Bella Happy Pants, ale i pexeso, balík vlhčených ubrousků, krabička na svačinu. 

Inzerce

Kvůli hraniční váze jsme testovali obě velikosti JUNIOR i MAXI

Na otestování jsme měli 4 balíky plenkových kalhotek Bella Happy Pants, 2 balíčky velikosti 4 MAXI po 24 ks a 2 balíčky velikosti 5 JUNIOR po 22 ks, jelikož má dcerka Adélka hraniční váhu (12 kg). Adélka má i silnější nožičky, tak nám velikost 5 vyhovuje víc a určitě u plenek této velikosti zůstaneme. Pokud bych ale používala jen tyto plenky, určitě by mi měsíc nevydržely. Střídala jsem je s normálními plenkami a tyto dávala hlavně na ven a na spinkání, protože opravdu držely a byly skvělé. 

Celkově jsem z plenkových kalhotek Bella Happy Pants nadšená

Celkový dojem z plenkových kalhotek je, že jsem nadšená. Ohodnotila bych tak 8 z 10. Jediné co bych asi vytkla je, že plenky nemají barevný proužek, když je dítě počůrané. Ale řekla bych, že to už není potřeba a dá se to dost dobře poznat po hmatu! :D 

Vysoce pružný pas zajišťuje pohodlnost a nikde plenky netlačí

Hlavní benefity těchto kalhotek vidím ve vysokém pružném pase, nikde dceru netlačily a hlavně jí vůbec nesjížděly pod bříško. Vydržely celou noc, jen párkrát se mi stalo, že byla dcera pročůraná. Ale ona pije docela dost, tak už to déle plenky nezvládly a byly úplně nasáklé. Musím podotknout ale, že třeba po 12ti hodinách. 

Inzerce

Gelová výplň nám z plenek nikdy nevypadla, jak se stávalo u jiných plen

Dalším benefitem pro mě určitě bylo, že z plenek i po velkém napuštění nevypadával vnitřek, taková ta gelová výplň. Jelikož měla malá ekzém v plenkové oblasti, vyzkoušela jsem před tímto testováním hodně druhů plenek a u několika se mi stalo, že pak měla na zadečku tu výplň. Nakonec jsem zjistila, že ekzém z plenek vůbec neměla. U těchto plenek se mi to nestalo nikdy. 

Plenky nejsou parfémové a nepáchnou, ani když jsou počůrané

Inzerce

Další výhoda určitě je, že teda vůbec nesmrdí, to je super. Nejsou vůbec parfémované a nesmrdí, ani když jsou počůrané. To bylo velice příjemné překvapení!

Super vychytávka

Další super vychytávka je roztrhnutí pleny po straně pro sundání a lepítko pro smotání použité pleny.

Opravdu je na plenách znát, že jsou prodyšné a hlavně neparfémované. 

Jsem ochotna za tyto plenkové kalhotky Bella Happy Pants zaplatit i pro mě vyšší cenu

Samozřejmě jsou to kalhotkové plenky, takže se musí obléct na svlečené nohy. Proto si myslím, že je dobré střídat kalhotky s normálními, pokud ovšem nechcete dítě stále svlékat. Další nevýhodou by se dalo říci, že je cena, ale jsou mnohem horší pleny, parfémované, které jsou mnohem dražší. Takže jsem ochotna za tyto pleny zaplatit. 

Plenkové kalhotky Bella Happy Pants neomezují dítě v pohybu

Plenky toho vydržely hodně a tekutina se rovnoměrně po plenách rozložila. Plenky krásně seděly, otlaky na kůži způsobily málokdy, ale to spíš přisuzuji tomu, že jsem jí je nasadila moc nahoru. Dceru v pohybu vůbec neomezovaly a krásně jí padly. 

To, zda používání plenkových kalhotek Happy Pants usnadní u dítěte učení na nočník, to zatím nevím.

Tyto kalhotky bych určitě doporučila i ostatním maminkám a kamarádkám. 

Přeji hezký den,

maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra testuje Bella Happy Pants Junior, MAXI - diskuze

  • Happy bella
    Tyto plenky mame moc radi a určitě chceme vyzkoušet i tuto novinku
    Vlavl   | 25.06.2020 10:16:36
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce