Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Marie testuje Bella Happy Pants Junior

Milí čtenáři,

v uplynulém měsíci jsem měla tu čest seznámit se a spolu se svým malým synem otestovat jednorázové dětské plenkové kalhotky Bella Happy a jejich řadu Pants. 

Inzerce

Testovali jsme velikost JUNIOR pro děti s váhou 11-18 kg

V našem případě se jednalo o velikost 5 Junior, která je určena pro děti o váze od 11 do 18 kg. Nenechte se zmást fotkou na obalu plenek, tyto jsou opravdu určeny pro holky i kluky, po důkladnějším prozkoumání přebalu lze na něm objevit obrázek holčičky a chlapečka, doplněn o nápis “for girls and boys” (pro holky i kluky).

Inzerce

Plenkové kalhotky Bella Happy Pants sedí synovi perfektně

Co mě před otevřením balíku s plenkami zajímalo, bylo v prvé řadě to, jestli a jak synovi sednou velikostně. Momentálně váží 13 kg, takže něco právě mezi udávanými kilogramy. Po otevření balení a první zkušební plence jsem zjistila, že sedí perfektně. 

Inzerce

Plenkové kalhotky se chovají jako skutečné spodní prádlo

Plenka je vybavena širokým pružným pasem, což zaručuje, že nespadne ani hubenější postavě. Tento pružný pas je neskutečně měkký, takže nikde nemůže dítě tlačit. Jak výrobce slibuje - plena se chová jako skutečné spodní prádlo. K tomu přispívá i fakt, že je relativně tenká a poddajná, pod oblečením nevytváří žádné viditelné a nevzhledné boule. Kolem nožiček dítěte má plena dvojí pojistku ve formě pružných lemů, které jsou rovněž tak jemné, že nezpůsobují žádné otlaky. Dítě se v plence může bezpečně a bez omezení pohybovat.

Bella Happy Pants  = perfektní společník při učení se dítěte na nočník

Tyto plenkové kalhotky Bella Happy Pants jsou také perfektním společníkem při učení se dítěte na nočník, jejich jemnost a poddajnost dokonale podpoří samostatnost dítěte při sundávání a zpětném oblečení si těchto plenkových kalhotek. To se nám zatím u žádné z konkurenčních značek nepodařilo. Nutno podotknout, že synovi je 19 měsíců a ještě nemá dokonalou zručnost v této samoobsluze. Nicméně s plenkami Bella Happy Pants se mu daří.

Inzerce

U plenkových kalhotek mě zaujala rychlost i množství absorpce

Při testování mě také zajímala savost plenky, i když v našem případě už na ní příliš nezáleželo. Připravila jsem si do odměrky 1000 ml vody a postupně nalévala na plenu. Jak můžete vidět na fotografii, během několika minut jsem se dostala na úctyhodných téměř 600 ml tekutiny, které plena dokázala pojmout. Velmi mě zaujala rychlost absorbce a myslím, že s takovým objemem je plena vhodná i pro použití v noci (což jsme samozřejmě také vyzkoušeli a i v noční 12 hodinové výzvě plenky obstály).

Snadná výměna je bonusem pro každou maminku!

Další nespornou výhodou plenkových kalhotek Bella Happy Pants je jejich snadná výměna - extra jemný pružný pas lze po použití jednoduchým pohybem a bez vyvinutí nadměrné síly roztrhnout, a tak jednoduše plenu odstranit. Každá plena má na sobě také pásek, kterým můžete použitou smotanou plenu zajistit.

Plenkové kalhotky u syna atopika potvrdily, že jsou bez parfemace, bělidel a neobsahují latex

Během testování pro mě byl také důležitý jeden aspekt, a to fakt, který deklaruje, že pleny jsou bez parfemace, nejsou běleny škodlivým elementárním chlórem a neobsahují latex. Myslím, že na synovi, jakožto atopikovi, by se kterákoliv takováto látka obsažená v produktu okamžitě projevila. Ani po noční směně plenek Bella Happy Pants se na kůži zakryté plenou a jejím okolí neobjevil žádný flíček.

Po měsíčním testování mohu plenkové kalhotky Bella Happy Pants určitě doporučit!

Pokud tedy mám naše měsíční testování plen Bella Happy Pants shrnout, určitě doporučuji, zvláště pokud se zrovna vaše dítě učí na nočník, protože:

  • jsou poddajné
  • netlačí, mají jemný pružný pas, který se přizpůsobí každé postavě
  • jejich výměna je snadná pro rodiče, a to i na cestách
  • manipulaci s nimi zvládne i dítě, což jej aktivně podpoří v samoobsluze
  • jejich jemný povrch na vnitřní straně neobtěžuje dítě v aktivitách
  • jsou bez parfemace, bělení chlorem a bez latexu
  • lze doporučit i na noc
  • cenově jsou výhodné

A mají tyto plenkové kalhotky nějaké nevýhody? 

Snad jen jednu jedinou, a tou je právě zavádějící postava na obalu a i pásek na každé pleně je růžový, ale na funkci rozhodně vliv nemá.

Všem maminkám, které ještě váhají s výběrem těch správných plen pro své neposedné dítko, doporučuji jedině Bella Happy Pants! 

Maminka Marie

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Marie testuje Bella Happy Pants Junior - diskuze

Poradna

Praskající předkožka

| Markett_tt | 20.01.2021, 11:23

Dobrý den, paní doktorko,
obracím se na Vás s dotazem ohledně praskající předložky u syna 1,5. Dle doporučení dětské lékařky jsme předkožku zkoušeli po koupání zcela nenásilně spíše jen "odtahovat" cca od 6 měsíců. Přestože jsme nepoužívali žádnou sílu a kužičku prakticky jen natáhli, přesto se začala na stejném místě objevovat prasklinka. Po 3 prasklince (po zahojení, vždy cca s mesíčním odstupem) jsme po konzultaci s lékařkou zcela přestali a 1x týdne již 2 měsíce pindíka namažeme Infadolanem. Avšak i tak se např. po erekci prasklinka čas od času znovu objeví.
Prosím o váš názor. Velice mě to trápí.
Mockrát děkuji.
Markéta

Dobrý den, předkožku zatím nepřetahujte - nestahujte, předkožka může být zúžená do 3 let věku dítěte, teprve potom se řeší, potírejte Infadolanem, zhojí se.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 20.01.2021, 16:18
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce