Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Petra testuje Bella Happy Pants MAXI

Ahoj maminky,

jmenuji se Petra a moje největší štěstí se jmenuje Adélka, které je 14 měsíců. Adélka je velmi drobná, na roční kontrole neměla ani 8 kg, a tak teprve teď přecházíme na plenky velikost 4, které také nabízejí plenkové kalhotky. 

Inzerce

Testování plenkových kalhotek s aktivní dcerou 

Jako první se k nám díky testování dostávají Bella Happy Pants MAXI a jsem z nich nadšená…ale nebudu předbíhat :) Adélka je velmi aktivní dítě, chodí od 11 měsíců, neskutečně si to užívá a stále běhá. Je velmi těžké jí přebalit, a tak jsem se na plenkové kalhotky opravdu těšila. Domů nám dorazila veliká krabice, a hned jsme začali vybalovat. Adélka hned zvědavě lezla do krabice, a tak jsem jí plenku rychle navlékla už během vybalování, aniž bych jí vyrušila ze zkoumání balíčků. Kromě balíčků plenkových kalhotek jsme v krabici našli také vlhčené ubrousky, přebalovací podložky, velkou tašku, krabičku na svačiny a pexeso se zvířátky. 

Inzerce

Bella Happy Pants jsou lehké a prodyšné, nezpůsobují otlaky

Bella Happy Pants MAXI jsou určené pro děti od 8 do14 kg, Adélka má 8 kg, a tak jsem měla obavy, aby jí nepadaly, ale sedí jí výborně. Bella Happy Pants jsou lehké a prodyšné, takže malá žádné otlaky na kůži nemívá. Když už jsou hodně nasáklé, tak jí visí až ke kolínkům, protože je opravdu malá, ale většinou nosí bodýčka, takže jí plenky v pohybu nijak neomezují. 

Inzerce

Přebalení během sekundy, ideální na zahradu nebo výlety

V plenkách spala i přes noc a opět jsem byla mile překvapena, protože nic neproteklo. Plenkové kalhotky malé nandám snad během sekundy, už si dokonce navykla prostrkávat nožičky dírami, takže paráda. Oceňuji to hlavně, když jsme venku na zahradě nebo na výletě. Svlékání je také jednoduché, většinou jí je stáhnu dolů, a v případě většího nadělení je vždycky roztrhnu na bocích a sundám. Mají lepící proužek, díky kterému drží zabalené. K učení na nočníku jsme se nedostali, zatím jsem nenašla nic, co by jí udrželo na něm sedět. 

Inzerce

Zkušenosti s vlhčenými ubrousky

Vlhčené ubrousky jsou jemné a jsem s nimi také spokojena, přebalovací podložky už nepoužíváme, tak jsem je poslala dál. 

S plenkovými kalhotkami jsem velmi spokojená, jsou skvělé a budu je používat i nadále

Bella Happy Pants bych doporučila všem maminkám, obzvlášť těm, které s dítětem při přebalování zápasí, tak jako já! :) Maminky by měly určitě Bella Happy plenky vyzkoušet a nezůstávat jen u známých značek. Celkově jsem s plenkovými kalhotkami velmi spokojená, jsou skvělé a budu je používat i nadále. 

Děkuji za možnost testování a přeji pěkný den!

Maminka Petra

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Petra testuje Bella Happy Pants MAXI - diskuze

Poradna

PPM

| Hrom | 13.01.2021, 23:05

Dobrý večer,jsem přechodná pěstounka,mám v péčí dvojčata od září 2019.Dozvěděla jsem se,že jsem měla nárok na mateřskou.Jde o to zažádat zpětně.......Děkuji za odpověd HROMČÍKOVÁ

Dobrý den,
podle zákona o nemocenském pojištění nárok na výplatu dávky zaniká uplynutím tří let ode dne, za který dávka nebo její část náleží. Doporučuji ale obrátit se na OSSZ, aby posoudili Vaši konkrétní situaci.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 14.01.2021, 09:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce