Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Eva testuje Bella Happy Pants Junior

Zdravím všechny čtenáře Babyonline,

jmenuji se Eva, je mi 32 let a mám syna jménem Lukášek, kterému budou brzy 2 roky. 

Balíček od Bella Happy obsahoval kromě plenkových kalhotek Pants další dárečky

Ve chvíli, kdy nám s Lukáškem dorazily na testování produkty Bella Happy, jsme se hned společně vrhli na vybalovaní velké krabice, kterou jsme převzali od kurýra. Krabice obsahovala 4 balení kalhotkových plen po 22 ks velikost 5 JUNIOR pro 11-18 kg. Navíc v balíčku bylo 10 ks jednorázových přebalovacích podložek velikosti 60x90 cm, megapack 4 balení vlhčených ubrousků sensitive 56 ks/balení, jídelní box na laskominy, ovoce nebo jakékoliv jiné jídlo s sebou s praktickou oddělující přepážkou, krásné obrázkové pexeso a naprosto úžasnou nepromokavou velkou tašku se sloníkem!

Inzerce

S plenkovými kalhotkami jsem se poprvé setkala na veletrhu

S plenkami Bella Happy jsem měla již menší zkušenost na veletrhu Pro dítě, který se konal v letošním roce a kde jsem obdivovala právě Pantsy, které jsme měli v plánu časem koupit. Proto mne velice potěšilo, že jsme byli vybráni k měsíčnímu testování. 

Inzerce

Na první pohled mě překvapil příjemný materiál, nízká hmotnost a žádná parfemace

Přiznám se, že jsem ze začátku byla trošku skeptická, protože jsme doteď používali klasické lepítkové eko plenky z DM nebo případně máme zkušenost i s jinými plenkami od konkurence. Po vybalení první plenky jsem sama zůstala v údivu, jak je příjemná na omak, lehoučká oproti ostatním plenkám a skvělé plus, že nejsou ničím tzv. “cítit”. Velikostně nám sedly naprosto skvěle a nad očekávání. 

S plenkovými kalhotkami nám přebalení našeho neposedy zabere jen pár minut

Začátek byl trošku náročnější a neobešel se bez menšího řevu, ale po prvním otestování musím říct, že nikde malého neškrtí, neomezují a v tepláčcích pomalu ani není poznat, že nějakou plenku má. Velice rychle si zvykl na nasazování a sundávání naším stylem “šup, šup”, čili jednoduše to vždy byla otázka pár minut při přebalení a pro našeho neposedu naprosto ideální. 

Inzerce

Nejvíc jsme ocenili opravdu vysokou absorpci plenky

Nejvíc jsme ocenili opravdu vysokou absorpci plenky a postranní vnitřní i vnější gumičky pro ještě větší ochranu před protečením. Proužek na zadečku k následnému zabalení plenky je k nezaplacení a udělá to takový “krásný” balíček.

Plenkové kalhotky jsou prodyšné, hodně savé a pomohl nám při opruzeninách

Za celou dobu testování se nestala žádná nehoda. Luky má velice citlivou pokožku, takže vše musím vybírat pečlivě a s uvážením, proto mne opravdu překvapilo, že plenky jsou prodyšné, hodně savé a s opruzením nebyl absolutní problém ba naopak, krásně se nám vše spravilo. V učení na nočník budeme teprve začínat v létě, ale už teď se syn začíná snažit si sám plenu sundat, tak snad se zadaří. :-)

Po testování přejdeme na vlhčené ubrousky Bella Happy, které nevysychají

Co musím zmínit, jsou vlhčené ubrousky, které jsou naprosto boží. Doteď jsme používali ubrousky pouze jedné značky, ale zaručeně přejdeme na tyto z důvodu, že nevysychají, jsou mírně parfemované a velice jemné a nezanechávají stopy jako ostatní, co jsme již vyzkoušeli.

Přebalovací podložky mám sbalené na cesty a střídám s pratelnou pro případ nouze. 

Výhody plenkových kalhotek Bella Happy Pants 

  • velice snadná manipulace, kdy i můj muž si vcelku rychle zvykl
  • prodyšnost a zároveň opravdu vysoká absorpce
  • jemný materiál, který nedráždí už tak citlivou pokožku dítěte
  • postranní gumičky, které opravdu nic nepropustí ven
  • neomezují v pohybu našeho neposedu, ba naopak mám pocit, že nám začal nějak víc lumpačit a lítat a užívat si hraní v pohodlí

Mírné otlaky na kůži

Plenky mají jednu jedinou malinkou nevýhodu - mírné otlaky na kůži, ale to mohlo i hodně záležet na aktivitě syna a i na momentálním počasí - po tátovi horkokrevný.

Bella Happy Pants budeme objednávat i nadále

Všem maminkám, co se rozhodují s výběrem kalhotkových plen, můžu vřele doporučit právě tyto plenkové kalhotky od Bella Happy. Vyzkoušeli jsme cca tři značky a nejvíce nám sedly právě tyto a hned budeme objednávat komplet i s ubrousky. Zároveň vyvážený poměr kvalita/cena oproti ostatním značkám.

Za celou rodinu bych chtěla moc a moc poděkovat za možnost plenky, ubrousky a podložky Bella Happy řádně otestovat a mám radost, že u nich nakonec zůstaneme.

S pozdravem

maminka Eva

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Eva testuje Bella Happy Pants Junior - diskuze

Poradna

Zavírání se v pokoji

| Ada1215 | 18.10.2020, 16:29

Dobrý den, dceři je 12 let a v poslední době se neustále zavírá ve svém pokoji, nechce s námi moc komunikovat a dokonce jí i vadí, nechávat otevřené dveře do svého pokoje, i když ví, že tam bez jejího vědomí nebudeme vstupovat. Snažíme se její soukromí respektovat, vždy klepeme na dveře, pokud s ní chceme mluvit. Nevím, jestli je to puberlou nebo proč nám jako rodičům přestala věřit. Podotýkám, že se u nás doma nic nezměnilo, vše funguje jako dřív. Někdy mám pocit, že jí i vadí jen moje přítomnost. Přitom jsou ale dni, kdy se spolu normálně bavíme, dokonce se mi tu a tam s něčím svěří. Ale takových chvil je čím dál méně a bojím se, aby nevymizely úplně. Vím, že má nějaké problémy s kamarádkami, ale o tom vůbec nechce mluvit. Dále mě trápí její vztah s otcem . mým manželem. Ten je na ní poměrně přísný, což vůbec není na škodu, ale mám pocit, jako by se úplně vytratilo jakékoliv prřátelství mezi ní a otcem. Dokonce se i vyjádřila v tom smylsu, že by bylo lepší, kdyby s námi vůbec nebydlel. Všechno je mi to hrozně líto. Poradíte mi, prosím, jak vylepšit komunikaci a vztahy v rodině? Jak docílit toho, aby se situace ještě nezhoršovala? Dcera ví, že ji mám moc ráda a že mlže kdykoliv přijít, pokud ji bude něco trápit. Myslím, že ví, že mi může věřit.
Děkuji za radu.

Dobrý den, u vás doma se jak píšete, nic nezměnilo, ale jak to tak vypadá, tak se změnila vaše holčička. Vaše dcera podle popisovaných projevů evidentně vstoupila do období dospívání a chová se adekvátně svému věku a vývojovému období. Vy jako rodiče respektujte její potřebu většího soukromí a zavřené dveře jejího pokoje. Naopak pokud dcera přijde a bude si s vámí chtít povídat, pak tyto chvilky využijte na maximum a snažte se na ni udělat čas a vyslechnout ji. Příležitost si s ní popovídat, dozvědět se také nějaké informace o ní a o tom co prožívá se nemusí po delší dobu opakovat a to že byste na ni neměli čas může podkopat její důvěru ve vás. Nevyzvídejte nic o vztazích s kamarádkami, nepodsouvejte jí problémy, ale naslouchejte. V případě vyzvídání se dcera ještě více uzavře do sebe a neřekne vám nic. O období dospívání bylo napsáno mnoho literatury, stačí zapátrat na internetu, který se jen hemží radami jak komunikovat s dospívajícími dětmi. Lze také vyhledat některou z poraden pro rodinu a mezilidské vztahy, kde můžete pod vedením odborníka na komunikaci v rodině pracovat. Přesto všechno se připravte na to, že toto období je pro všechny zúčastněné členy náročné, ale také důležité. Vždyť z vaší holčičky se má stát sebevědomá mladá žena. Ohledně vztahu s otcem nejsou popisované projevy také nic neobvyklého, je ale potřeba i ze strany otce zapracovat na zlepšení komunikace  a přiblížení se dceři. Na tomto místě si níže dovolím vložit odkaz na článek, který jsem v létě četla na internetu a kde možná najdete některé odpovědi na vaše dotazy.

S pozdravem Mgr. Michaela Matoušková, dětský psycholog

Mgr. Michaela Matoušková | Babyonline | 19.10.2020, 10:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce