Inzerce
Inzerce
Inzerce

Maminka Eva testuje Bella Happy Pants Junior

Zdravím všechny čtenáře Babyonline,

jmenuji se Eva, je mi 32 let a mám syna jménem Lukášek, kterému budou brzy 2 roky. 

Balíček od Bella Happy obsahoval kromě plenkových kalhotek Pants další dárečky

Ve chvíli, kdy nám s Lukáškem dorazily na testování produkty Bella Happy, jsme se hned společně vrhli na vybalovaní velké krabice, kterou jsme převzali od kurýra. Krabice obsahovala 4 balení kalhotkových plen po 22 ks velikost 5 JUNIOR pro 11-18 kg. Navíc v balíčku bylo 10 ks jednorázových přebalovacích podložek velikosti 60x90 cm, megapack 4 balení vlhčených ubrousků sensitive 56 ks/balení, jídelní box na laskominy, ovoce nebo jakékoliv jiné jídlo s sebou s praktickou oddělující přepážkou, krásné obrázkové pexeso a naprosto úžasnou nepromokavou velkou tašku se sloníkem!

Inzerce

Inzerce

S plenkovými kalhotkami jsem se poprvé setkala na veletrhu

S plenkami Bella Happy jsem měla již menší zkušenost na veletrhu Pro dítě, který se konal v letošním roce a kde jsem obdivovala právě Pantsy, které jsme měli v plánu časem koupit. Proto mne velice potěšilo, že jsme byli vybráni k měsíčnímu testování. 

Inzerce

Na první pohled mě překvapil příjemný materiál, nízká hmotnost a žádná parfemace

Přiznám se, že jsem ze začátku byla trošku skeptická, protože jsme doteď používali klasické lepítkové eko plenky z DM nebo případně máme zkušenost i s jinými plenkami od konkurence. Po vybalení první plenky jsem sama zůstala v údivu, jak je příjemná na omak, lehoučká oproti ostatním plenkám a skvělé plus, že nejsou ničím tzv. “cítit”. Velikostně nám sedly naprosto skvěle a nad očekávání. 

S plenkovými kalhotkami nám přebalení našeho neposedy zabere jen pár minut

Začátek byl trošku náročnější a neobešel se bez menšího řevu, ale po prvním otestování musím říct, že nikde malého neškrtí, neomezují a v tepláčcích pomalu ani není poznat, že nějakou plenku má. Velice rychle si zvykl na nasazování a sundávání naším stylem “šup, šup”, čili jednoduše to vždy byla otázka pár minut při přebalení a pro našeho neposedu naprosto ideální. 

Inzerce

Nejvíc jsme ocenili opravdu vysokou absorpci plenky

Nejvíc jsme ocenili opravdu vysokou absorpci plenky a postranní vnitřní i vnější gumičky pro ještě větší ochranu před protečením. Proužek na zadečku k následnému zabalení plenky je k nezaplacení a udělá to takový “krásný” balíček.

Plenkové kalhotky jsou prodyšné, hodně savé a pomohl nám při opruzeninách

Za celou dobu testování se nestala žádná nehoda. Luky má velice citlivou pokožku, takže vše musím vybírat pečlivě a s uvážením, proto mne opravdu překvapilo, že plenky jsou prodyšné, hodně savé a s opruzením nebyl absolutní problém ba naopak, krásně se nám vše spravilo. V učení na nočník budeme teprve začínat v létě, ale už teď se syn začíná snažit si sám plenu sundat, tak snad se zadaří. :-)

Po testování přejdeme na vlhčené ubrousky Bella Happy, které nevysychají

Co musím zmínit, jsou vlhčené ubrousky, které jsou naprosto boží. Doteď jsme používali ubrousky pouze jedné značky, ale zaručeně přejdeme na tyto z důvodu, že nevysychají, jsou mírně parfemované a velice jemné a nezanechávají stopy jako ostatní, co jsme již vyzkoušeli.

Přebalovací podložky mám sbalené na cesty a střídám s pratelnou pro případ nouze. 

Výhody plenkových kalhotek Bella Happy Pants 

  • velice snadná manipulace, kdy i můj muž si vcelku rychle zvykl
  • prodyšnost a zároveň opravdu vysoká absorpce
  • jemný materiál, který nedráždí už tak citlivou pokožku dítěte
  • postranní gumičky, které opravdu nic nepropustí ven
  • neomezují v pohybu našeho neposedu, ba naopak mám pocit, že nám začal nějak víc lumpačit a lítat a užívat si hraní v pohodlí

Mírné otlaky na kůži

Plenky mají jednu jedinou malinkou nevýhodu - mírné otlaky na kůži, ale to mohlo i hodně záležet na aktivitě syna a i na momentálním počasí - po tátovi horkokrevný.

Bella Happy Pants budeme objednávat i nadále

Všem maminkám, co se rozhodují s výběrem kalhotkových plen, můžu vřele doporučit právě tyto plenkové kalhotky od Bella Happy. Vyzkoušeli jsme cca tři značky a nejvíce nám sedly právě tyto a hned budeme objednávat komplet i s ubrousky. Zároveň vyvážený poměr kvalita/cena oproti ostatním značkám.

Za celou rodinu bych chtěla moc a moc poděkovat za možnost plenky, ubrousky a podložky Bella Happy řádně otestovat a mám radost, že u nich nakonec zůstaneme.

S pozdravem

maminka Eva

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminka Eva testuje Bella Happy Pants Junior - diskuze

Poradna

Dobrý den,
V Srpnu 2019 jsem nastoupila na materskou a od března 2020 pobírá rodičovský příspěvek, který jsem si rozlozila na 2 roky. Můj zaměstnavatel mi nabízí zkrácený úvazek. Jelikož s manželem chceme ještě druhé dítě, mám dotaz ohledně výpočtu ppm. Pokud budu pracovat na zkrácený úvazek při rodičovské dovolené a na jaře 2022 by se nám narodilo druhé dítě, z čeho se bude vypočítávat ppm? Žezdy, kterou jsem pobirala před prvnim dítětem a nebo z toho zkraceneho úvazku? Děkuji!

Dobrý den,
pokud na další peněžitou pomoc v mateřství (PPM) nastoupíte do 4 let předchozího dítěte a za trvání stejného zaměstnání, použije se pro výpočet PPM denní vyměřovací základ pro předchozí PPM, pokud je vyšší než aktuální denní vyměřovací základ. Pokud chcete vykonávat stejný druh práce, je potřeba ukončit rodičovskou dovolenou (na rodičovský příspěvek to však nemá vliv).

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 16.01.2021, 10:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce