Inzerce
Inzerce
Inzerce

Podolí - porod 2012 - diskuze

 • Podolí - porod 2012
  Dobrý den.
  S manželkou jsme měli celkem špatnou zkušenost. Doktorka přišla až do dvou hodinách poslední fáze porodu, když byla manželka úplně vyčerpaná. Měla slabé kontrakce a tuhou hráz, takže to sama nezvládla. Byla tam akorát nezkušená sestřička, dala manželce 2x Oxitocin na zesílení kontrakcí, ale výsledkem bylo pouze snížení frekvence a kontrakce byly nadále slabé). Doktorka ji nastřihla až po 2 hodinách trápení.

  Dítě hned zabalili, manželka se udiveně zeptala jestli jí ho nedají na kojení a pak jí ho neochotně dali cca na 2 minuty maximálně už zabalené a pak jí ho vzali. Kdyby se nezeptala, nedali by jí ho vůbec. Zřejmě pospíchali.

  Na pokojích nebylo místo, takže manželku dali na gynekologické oddělení kde byla bez dítěte, následující den jí odmítli převézt na klasický pokoj, takže jsme museli platit nadstandart asi za 2500 na den, aby mohla být s dítětem.
  Přeji lepší zkušenosti, my půjdeme příště jinam.
  Selig   | 06.10.2015 08:19:32
  Reagovat | URL příspěvku

Téma: Ústav pro péči o matku a dítě (strana 6)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce