Inzerce
Inzerce
Inzerce

Dvojčátka - diskuze

 • Dvojčátka
  Rodila jsem dvojčata. Chtěla jsem přirozeně, což zde bylo bráno jako v dnešní době "rarita". Porod mi musel být vyvoláván. Přes všechno dříve uvedené jsem byla přijímána doktorkou, která ani nepoznala, jestli jsou obě dvojčátka hlavičkami dolů.
  Porod mi vyvolávaly tři dny. To je vše ok, ale po těchto třech dnech (po ultrazvuku zkušeným lékařem) mi byl doporučen císařský řez. Chápu, že někdy se můžou objevit komplikace, ale mě nebyl udělán pořádný ultrazvuk celou dobu porodu. Po dobu porodu mně kontrolovaly sestřičky (ozvy a pod.) a lékař jen jak se "otvírám". Přístup byl určitě profesionální, ale vůbec "lidský" (co se lékařů týče). O děti a mne bylo z lékařského hlediska postaráno,ale konečné doporučení k sc mně zpětně dost "vzalo".
  Naštěstí jsem si stála na svém, rozmýšlela a nakonec mi "dovolili porodit přirozeně, což jsem si moc přála. Byla jsem z porodu moc ráda a zpětně musím říct, že to proběhlo opravdu supr.
  Rozčarování však přišlo na oddělení šestinedělí. V tu chvíli jsem to neřešila, ale zpětně to hodnotím jako hrozné. Sestry byly zpočátku velice nepříjemné, později se však chovaly dobře (ty mé, ty ostatní byly pořád hrozné, dokázaly mi vynadat za to, co mi nakázaly ty mé :-D).
  Po nakojení jsem vozila děti na dokrmení UM. Ačkoliv vypily celkem velké množství, sestřičky do nich "naládovaly" co si sami vzaly, takže příští kojení se jim zas moc nechtělo sát. Jednou se mi dokonce mladší poblinkala (slabé slovo), protože jí daly ohromné množství. Doma mi poté trvalo dost dlouho, než jsem se rozkojila "naplno".
  To vše (na šestinedělí) se dá ještě překousnout, ale to, že z pokojů není ani přivolávací zařízení k sestřičkám, je dost tragické!!!

  Závěrem: Porodnice v Podolí je špičkové! zařízení. Určitě se nemusí nikdo obávat porodu zde.
  Chápu, že je pracoviště velice vytížené, ale pracovníci by mohli býti více orientováni na komunikaci a vstřícnost s rodičkami. Zde vše jde jak na "běžícím" pásu a pocity jdou stranou.
  AlenaJa   | 01.07.2017 01:10:20
  Reagovat | URL příspěvku

Téma: Ústav pro péči o matku a dítě (strana 6)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce