Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zánět dělohy

Pohlavně přenosné nemoci | LucaV8815 | 30.12.2016, 14:12

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou a dotazem. Minulý týden jsem byla u své gynekolozky s problémem, že mě bolí břicho a při močení řeže. Udělala mi rychlou prohlídku a zjistila, že mám zánět poševního vchodu a je i zasažena děloha. Ultrazvuk nedělala. Nasadila mi čípky, mast a entizol. Vše jsem před dvěma dny dobrala, ale bolesti břicha neustupují, ale při močení je vše, jak má být. Dnes jsem se pokoušela sehnat nějakého lékaře, ale marně. Proto se na Vás obracím. Mám to také během 3 dnů dostat. Myslíte, že ty bolesti jsou stále k zánětu a mohlo by se to zhoršit, když už jsem to přeléčila, nebo je to podrážděné a boli mě to kvůli očekávané menstruaci? Děkuji za odpověď. Hezký den.

Dobrý den, v první řadě nelze potrvdit, zda se vůbec jednalo o zánět dělohy. Zánět dělohy je všeobecně onemocnění, které se vyskytuje u mladých zdravých žen minimálně a pokud ano, většinou je spojeno s předchozím zákrokem na děloze (samovolný potrat, interupce, porod...) nebo se zavedeným nitroděložním tělískem. Navíc se kromě bolestí břicha projevuje vysokými horečkami, zvýšenými zánětlivými parametry v krvi a výtokem. Což vše příliš nedpovídá vašemu popisu. Bolest břicha může být způsobena např. i cystou na vaječníku nebo jiným problémem, ale to Vám bohužel nejsem schopna po mailu říci. Nyní mohou být bolesti způsobeny i přicházející menstruací. 

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 31.12.2016, 12:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce