Inzerce
Inzerce
Inzerce

Měsíc se značkou Suavinex

Suavinex byl založen v roce 1983, kdy byl vytvořen projekt, který přinesl revoluci v sektoru péče o dítě. 

V současnosti je Suavinex jedinečnou společností na evropském trhu, která vytváří potřebné kojenecké produkty naplňující nejvyšší standardy kvality, módní nadčasovosti a nesoucí označení vyrobeno v Evropě "made in EU". Každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou pravidelně obohacují nové limitované kolekce a následující trend momentální módní vlny. Design a kvalita je pro Suavinex zásadní.            

Inzerce

Suavinex vám nabízí nejen výrobky na krmení z lahví, dudlíky a související příslušenství; také se snaží usnadnit život vám a vašemu dítěti. Pomáhá tím, že přináší výrobky týkající se kojení, sterilizace a čištění, kousání a psychomotorického vývoje, hygieny dětí, nádobí pro kojence a batolata, sortiment textilií, stejně jako širokou škálu ošetření těla pro maminky i kojence.

Více na www.crystalbaby.cz

Inzerce

Objevujte s námi svět Suavinex:

pro maminky

pro miminka

 
Bella Happy

Soutěžte o novou řadu dezinfekce na ruce od Suavinex 

Společnost Suavinex navrhla novou řadu dezinfekčních produktů pro osobní péči a domácnost, aby umožnila dětem pokračovat v objevování světa. Čtyři dezinfekční přípravky může používat celá rodina a  jsou speciálně navrženy pro citlivou nebo křehkou pokožku.
 
Soutěž probíhá od 4. 1. do 17. 1. 2021!

>>> SOUTĚŽIT <<<

Bella Happy

Vyzkoušejte novou řadu desinfekce na ruce od Suavinex

Přihlaste se do testování a 10 z vás získá šanci vyzkoušet nové 4 dezinfekční přípravky, které může používat celá rodina a  jsou speciálně navrženy pro citlivou nebo křehkou pokožku!
 
Přihlásit se můžete do 10. 1. 2021 na email marketing@babyonline.cz!
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Měsíc se značkou Suavinex - diskuze

Poradna

PPM

| Hrom | 13.01.2021, 23:05

Dobrý večer,jsem přechodná pěstounka,mám v péčí dvojčata od září 2019.Dozvěděla jsem se,že jsem měla nárok na mateřskou.Jde o to zažádat zpětně.......Děkuji za odpověd HROMČÍKOVÁ

Dobrý den,
podle zákona o nemocenském pojištění nárok na výplatu dávky zaniká uplynutím tří let ode dne, za který dávka nebo její část náleží. Doporučuji ale obrátit se na OSSZ, aby posoudili Vaši konkrétní situaci.

Ing. Lenka Kozlová | Babyonline | 14.01.2021, 09:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce