Inzerce
Inzerce

Připravte se na léto se značkou Suavinex

Připravte se na první sluneční paprsky s módními brýlemi a krémem s ochranným faktorem 30!

Suavinex dětské polarizační brýle

Kolekce slunečních brýlí Suavinex propojuje zdraví s módou, což je jeden z charasteristických znaků odborníků na kojenecký sortiment péče o děti. Jednak se jedná o produkt zaměřený na prevenci, protože čočky brýlí jsou polarizované s UV400 filtrema jednak obsahuje lehké flexibilní obroučky, které se přizpůsobí dětskému obličeji.

V letošním roce Suavinex přichází s novou kolekcí JARO/LÉTO 2023 s krásnými pastelovými barvami!

Inzerce

Důkaz, že být trendy není v rozporu s důrazem na bezpečnost, je ztělesněn v této nové kolekci stylových brýlí. Plastové ohebné obroučky ve velké barevné škále lze kombinovat s oblečením dětí a barevné čočky se zrcadlovým efektem jsou prakticky nerozbitné. Dostupné ve třech velikostech (0-12, 12-24m, 24-36m, +36 měsíců, 3-8 let), kdy každá z nich splňuje konkrétní požadavky v každé fázi vývoje dětí. Všechny mají společný rys, kterým je jejich kulatý nebo hranatý tvar pro lepší přizpůsobení, protože v raném věku není kořen nosu dětí ještě zcela vytvořen. S jakýmikoli brýlemi z této kolekce mohou děti běhat a skákat bez obav, že se jejich brýle rozbijí. Mají také další bezpečnostní prvky, především pro velikosti +36 měsíců, které jsou doplněny o šňůrku, která perfektně sedí na hlavě.

Inzerce

Chrání před UVB a UVA zářením 100%

V balení u všech variant praktické pouzdro, které je ochrání proti poškrábání, pokud nejsou nasazeny.

Inzerce

Více informací na www.crystalbaby.cz

Suavinex krém na obličej s SPF30

Ochrana jemné pokožky miminek je otázkou zdraví. Jelikož tato kůže není ještě dostatečně zralá, je velmi zranitelná a zatím plně nevykonává svoji ochrannou funkci zabraňující průnik mikroorganismů. Suavinex přizpůsobil složení této řady dětské kosmetiky velmi jemným a citlivým pokožkám. Tato škála produktů sestavených odborníky z lékařských a farmaceutických kruhů a podrobeným přísným kontrolám tolerance zaručuje účinnou a bezpečnou péči o pokožku miminka.

Pleťový krém s ochranným faktorem 30 UVB a UVA hydratuje a chrání jemnou pokožku obličeje. Vhodné od prvního dne po každodenní použití. 80% ingrediencí je zcela přírodního původu.

Inzerce

Více informací na www.crystalbaby.cz

O Suavinex

Suavinex byl založen v roce 1983, kdy byl vytvořen projekt, který přinesl revoluci v sektoru péče o dítě.

V současnosti je Suavinex jedinečnou společností na evropském trhu, která vytváří potřebné kojenecké produkty naplňující nejvyšší standardy kvality, módní nadčasovosti a nesoucí označení vyrobeno v Evropě "made in EU". Každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou pravidelně obohacují nové limitované kolekce a následující trend momentální módní vlny. Design a kvalita je pro Suavinex zásadní.   

Suavinex vám nabízí nejen výrobky na krmení z lahví, dudlíky a související příslušenství; také se snaží usnadnit život vám a vašemu dítěti. Pomáhá tím, že přináší výrobky týkající se kojení, sterilizace a čištění, kousání a psychomotorického vývoje, hygieny dětí, nádobí pro kojence a batolata, sortiment textilií, stejně jako širokou škálu ošetření těla pro maminky i kojence.

Více na www.crystalbaby.cz

Vyzkoušejte nové polarizační brýle i vy!

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Měsíc se značkou Suavinex - diskuze

Poradna

Hlen ve stolici

| Michaela19861986 | 31.05.2023, 09:47

Dobrý den,
Je toto normální stolice u 2,5 měsíčního chlapečka plně kojeneho?
Rodina me neustale děsí hlenem ve stolici a alerii.
Je to tedy prosim normalni nebo mam kontaktovat pediatra. Děkuji

Dobrý den. Myslím, že je to normální stolice, ale podle fotek nelze spolehlivě posoudit, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 01.06.2023, 08:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×