Inzerce
Inzerce
Inzerce

Měsíc se značkou Suavinex

Suavinex byl založen v roce 1983, kdy byl vytvořen projekt, který přinesl revoluci v sektoru péče o dítě.

V současnosti je Suavinex jedinečnou společností na evropském trhu, která vytváří potřebné kojenecké produkty naplňující nejvyšší standardy kvality, módní nadčasovosti a nesoucí označení vyrobeno v Evropě "made in EU". Každým rokem přichází s novou kolekcí, kterou pravidelně obohacují nové limitované kolekce a následující trend momentální módní vlny. Design a kvalita je pro Suavinex zásadní.   

Inzerce

Suavinex vám nabízí nejen výrobky na krmení z lahví, dudlíky a související příslušenství; také se snaží usnadnit život vám a vašemu dítěti. Pomáhá tím, že přináší výrobky týkající se kojení, sterilizace a čištění, kousání a psychomotorického vývoje, hygieny dětí, nádobí pro kojence a batolata, sortiment textilií, stejně jako širokou škálu ošetření těla pro maminky i kojence.

Více na www.crystalbaby.cz

Inzerce

Suavinex rozšiřuje sortiment Zerø Zerø o novorozenecký dudlík

Uvedení dudlíku Zerø ZerøTM na trh je logickým důsledkem úspěchu kojenecké láhve proti kolice Zerø ZerøTM. Touto inovací Suavinex posiluje svůj závazek respektovat rodičovství. 

Uvedení antikolikové láhve Suavinex Zerø ZerøTM znamenalo zlom na trhu s dětskými kojeneckými láhvemi. Poté, co se stala nutností v péči o děti, přirozeně se rozvinula do dalších produktů ve stejném duchu a pro konkrétní potřeby: dudlík Zerø ZerøTM je tu proto, aby rodinám stále usnadňoval život. Zerø ZerøTM dudlík byl speciálně navržen pro novorozence, včetně předčasně narozených dětí nebo dětí s podváhou, což je fáze, pro kterou existuje velmi málo vhodných produktů. Díky své mini velikosti (-2 až 2 měsíce) dudlík Zerø ZerøTM splňuje základní potřebu přirozeného vývoje předčasně narozených dětí nebo dětí s nízkou porodní hmotností.

Inzerce

Co znamenala antikoliková láhev Zerø ZerøTM?

Od doby, kdy byla společnost se sídlem v Alicante poprvé založena před více než 40 lety, je výzkum neustálým motivem, jak je vidět například u patentovaném sáčku proti kolice určeného pro láhev Zerø ZerøTM, který byl také navržen pro kojence se slabší schopností sání.

Tento antikolikový váček, který funguje podobně jako mléčná žláza, se při sání dítěte smršťuje, aniž by bylo nutné nasávat vzduch zvenčí, aby se kompenzovalo vakuum vytvořené uvnitř.

Inzerce

Díky němu se zabrání polykání vzduchu a vzniku tolik obávané koliky. Tento mechanismus také brání pronikání vzduchu a následné oxidaci mléka a ničení živin.

Díky skvělé reakci spokojených rodin, které konečně našly produkt, který vyhovuje jejich potřebám, se antikoliková láhev Zerø ZerøTM stala ve španělských lékárnách lahví proti kolice číslo 1, což vedlo k rozšíření řady Zerø ZerøTM o produkt, kterým je dudlík Zerø ZerøTM.

Dudlík Zerø ZerøTM: prohlubuje náš závazek respektovat rodičovství

Vyrobený ze 100% lékařského silikonu, jehož vlastnosti zahrnují odvětrávaný design, který zajišťuje menší kontakt s jemnou pokožkou novorozenců a díky své malé velikosti a nízké hmotnosti je přizpůsobivější k drobnému obličeji dítěte.

Tvůrci tohoto dudlíku zdůrazňují důležitost jeho textury, barvy a tvaru, které jsou podobné mateřskému prsu a díky čemu nedochází při jeho používání k odstavení od kojení.

Dudlík Zerø ZerøTM obsahuje savičku SX Pro, kterou vytvořil Suavinex před rokem, a který schválila Španělská společnost dětské stomatologie. Dudlík SX Pro, je navržený tak, aby byl pro ústní dutinu neinvazivním a poskytoval dětem stejný pocit, jaký zažívají v přirozeném stavu, když nepoužívají dudlík. Základním cílem je respektovat ústní vývoj dítěte.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Měsíc se značkou Suavinex - diskuze

Poradna

Dobrý den, paní doktorko, synovi teď budou 4 měsíce a zatím víceméně jen leží na zádech a boku a jenom to ho už samozřejmě moc nebaví (i když teda ještě hodně času tráví pasením koníčků). Chtěla jsem se zeptat, jak často ho můžu během dne nechávat v takovém tom houpacím lehátku, které mám doma už připravené. První syn už tam seděl poprvé asi když už mu byl měsíc, ale pak na jedné přednášce nám dětská lékařka řekla, že není moc vhodné tam dávat takhle malé děti, ale že až nejdřív ve 4 měsících. Předem Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den. Ano, můžete používat houpací lehátko, ne celý den. Není přesně dáno, jak dlouho může v lehátku pobývat. Polohy během dne střídejte.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 10:11
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×