Svatba Iridales

Brali jsme se s Petrem 14.4.2007 po dvou letech známosti a s mým dvouměsíčním těhotným bříškem. Svatbu jsme měli naplánovanou půl roku dopředu. Obřad proběhl na zámku v Přerově, hostina a oslava v restauraci v Oseku nad Bečvou.

Po obědě jsme strávili dvě hodiny focením v městském parku, kde nádherně kvetly magnolie. Upřímně, ještě jsme je byli v týdnu před svatbou kontrolovat, jestli kvetou.:o)

Svatba byla menší, jen 25 lidí, většinou rodina a pár dobrých známých.

Užili jsme si svůj velký den, ačkoliv ve čtvrtek před svatbou jsme jeli s mužem na pohotovost, kde si ho chtěli nechat - špatně se mu polykalo. No doktora jsme ukecali - ještě že tak.:o) Den završil můj strýc, který nám jako svatební dar věnoval ohňostroj.

Děkujeme všem uživatelkám za jejich příspěvky. Pokud byste chtěli i Vy ostatní připojit fotografie či text z Vaší svatby, samozřejmě můžete. Stačí nám je zaslat na email sekretariat@babyonline.cz a do předmětu uvést Svatební speciál - uživatelky.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Svatba Iridales - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně mé dcery (stará 1 měsíc) zhruba 2 týdny je na umělém mléce, prospívá dobře, jí bez problémů, ale problém je v tom, že od té doby má problém s vyprazdňováním, celý den tlačí, je rudá, kroutí se, bručí (nikdy nepláče) a to i ze spaní, nepřijde mi, že by ji to v 90% vyloženě vadilo či bolelo. Jednou denně se ji povede se vykakat (konzistence míchaných vajíček žluté barvy), ale dá ji to hodně námahy. Chtěla jsem se tedy zeptat jestli je to normální, jestli to mám nějakým způsobem řešit či mám jen počkat až z toho vyroste.
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Andrea Nováková

Dobrý den, je to způsobeno adaptovaným mlékem, přidejte Espumisan 3xdenně10 kapek a lyctobacil, zklidní se to.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 08:37
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce