Bytové doplňky - Mobitex 2009

Bytové doplňky, na kterých se začínající nebo již zkušení bytoví designéři vždy "vyřádí", jsou pro mě vrcholem celého veletrhu. Až s dětinskou nedočkavostí se vždy těším, s čím více či méně praktickým a více či méně bizardním architekti přijdou:

Sedačky a lehátka v jarních tónech působily oproti jiným exponátům ještě docela usedle :-):

Pro ty, co stejně jako já neodhadly z dálky funkci bíločerveného monstra, tak se jedná o stojan na televizi.

Velice zajímavě řešené varianty bytových doplňků:

Z čeho všeho si doma můžete posvítit?

Co by Vám určitě v kuchyni nemělo chybět?

Originální jsou zejména stojany na pomeranče a banány :-).

A co v šatníku?

Na letošní letní piknik pouze s nafukovací soupravou:

Sada látkových termoobalů:

Ukázka domácího kina:

Jak Vám to s nápaditými tvůrci může v obýváku rozkvést?

Ukázky nábytkových solitérů:

Barové stoličky, jaké jste jistě ještě neviděli:

Na závěr něco pro děti:

A tohle jsou již prodejní kousky bytových doplňků:

Jana Martincová

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Bytové doplňky - Mobitex 2009 - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

HA a hormony

| AdelaF | 20.05.2018, 09:27

Zdravím, potýkám se už od puberty sedm let s akné. HA mi hodně pomohla ale stále přetrvává. Ted jsem antikoncepci vysadila, už jsou to 3 týdny co jsem neměla HA a tak dobrou pleť bez akné jsem neměla ani nepamatuju. Také vždy když jsem v měsíci dobrala platíčko a pauza, tak v tom období byla plet vždy lepší. Jaké je prosím zastoupení a hladina hormonu po vysazeni HA? Popřípadě, co si myslíte, že je příčina mého akné?

Dobrý den, nevím, zda správně chápu vaši otázku, nicméně 3 týdny po vysazení by již hladina hormonů neměla být ovlivněna antikoncepcí. Příčin akné může být více, obecně však vyšší hladina testosteronu eventuelně vyšší citlivost mazotvorných buněk k testosteronu. Vše lze probrat v případě potřeby s dermatologem.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.05.2018, 06:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce