banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zimní fusak - jaký? - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, přidávám se k příspěvku níže a prosím o radu. Jaký zimní fusak? Na co koukat při jeho koupi, případně konkrétní zkušenosti. Díky
taky mám Emitex a super, teď ho využije i druhé dítko
100% spokojenost s Emitexem
mam fusak po nas jeste a zadny problem.beranek a krasne hreje.
mam tenhlehttp://www.detskydum.cz/detail/eisbrchen-fusak-602401/a loni bylsuper a letos take prochodici deti...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici