banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Že by to byla jen náhoda - diskuze

42 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem tady natrefila na příspěvek Vlastíka108, kde píše, že se jim pokazilo auto a to samé píše Helenice. Že by ten Vlastík108 byl skutečně od Heleny a nebo je to jen náhoda s tím autem. Co myslíte?http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub/zahady-mysteria-a-duchovno?site=30&id=644107#record644107 http://www.babyonline.cz/diskuzni-klub/co-na-to-rikate-precetliy-jste-vase-prihody-co-uz-bych-neprezila
mně to napadlo hned jak se tu objevil
Po matersky mas jiste misto u nejake rozvedky.Tak co, Helenice a Vlastiku, jste manzele?
@zajic Jak říká ateista: \"Díky bohu ne.\"
@Vlastik108 Tak Vlastiku, když už Tě náš interBOL vypátral, co si třeba založit malou vizitečku ? To už bys tu byl , oficiálně, třetí chlap
@zajic za sebe můžu zodpovědně prohlásit (a klidně ukázat i OP), že vdaná nejsem! A za svědečnou osobu mohu povolat Martinu Polovou.
@zajic
:-)) Kam se hrabe kontrarozvědka.
@nadule1 No já ani nijak nepátrala. Jen jsem si přečetla Vlastíkův příspěvek a vzpoměla si na zvěřinové hody a rozbité auto Helenky.
@zanlena me to zase trklo hned,kdyz sama helenice tenkrat psala toto:Tady musím ještě dodat, že Vlastimila napadlo, že ještě možnost, že partnerka toho chlápka pořád vysedává u Bolu a kašle na něj, děti i domácnost. To by mi dávalo smysl, kvůli kterému se chce chlap mstít na takovémto webu...
@Andrea81 Je veliký problém mezi komunikací mezi muži a ženami. Muž by řekl: \"Ukázat realitu z jeho pohledu\". A některá žena by její vlastní tu samou realitu viděla jako: \"Mstít se ženě\".
@Vlastik108
@Vlastik108

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40