Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? (strana 970) - diskuze

Přidat nový příspěvek
Inzerce
 • Česká pošta - rozuzlení
  Po prvním balíku níže se nám vrátil další den další balík a dnes jsem si na poště vyzvedla ten poslední. Pošta se tvářila, že neví, co se stalo, jak k tomu došlo, ale mě pointa zajímala. Tak jsem trochu jako správný detektiv zapřemýšlela, podívala se po "stopách", které by mohly vést k objasnění. K čemu jsem dospěla? Na posledním balíku chybělo kus štítku, byla tam vidět pouze část naší firmy, adresát byl utržen. Chyběl i čárový kód, který říkal, že patří do trojice balíků. Zřejmě to nějaký pracovník neopatrnou manipulací strhl. Tím pádem vůbec nevěděli, kam to mají doručit, nevěděli u těch dvou zbývajících, že toto je třetí balík, ty dva nekompletní nemohli doručit. Co mě však na tom nejvíce překvapuje, že my to posílali už 3.1. Celou tu dobu ty balíky někde ležely a nikomu to nepřišlo divné. A kdyby se neozvala firma, kam to mělo dorazit, a my to nezačali reklamovat, tak to možná zůstane trvale nezvěstné. Ještě teď řešíme další situaci, u které pošta neví, co dělat. Chci samozřejmě vrátit poštovné u první zásilky, kterou nedoručili a které činí přes 500 Kč. Pošta neví, jakým mechanizmem to půjde :-). Holky, poště se neustále něco ztrácí a oni za tu dobu snad nemají vypracované vůbec žádné guideliny.   Zajímalo by mě, kolik bere management takto tristně fungujícího státního podniku. Na tuto informaci bych jako občan-daňový poplatník měla mít právo, ne? 
  Calamity J.   | 20.01.2017 18:11:46 | Reakcí: 1, poslední: 20.01.2017 19:04:43
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Česká pošta - rozuzlení
   Zajímavé to je...
   Si představ, že ty jsi pátrala po 3 balíkách o cca 20 kilech v objemu několika (asi) statisíc zásilek denně. Můj manžel skoro 3 dny stál tady v ČR na jedné benzince s naloženým jedním autem s (asi, říkal, že cokoliv navíc už bude přetížení) 1.500 kg na korbě u firmy, která má na starosti 18 takových aut. Oni prý nevěděli, že tak dlouho stojí  . A ti co ho mají na starosti taky neberou minimální mzdu, tak jak ti manažeři na poště.
   inediam   | 20.01.2017 19:04:43
   Reagovat | URL příspěvku
 • Česká pošta - další pokračování bylo již dnes - opět neuvěřitelné
  Dnes odpoledne otevírám dveře a v nich stojí pošťák a v ruce má jednu z těch 3 objemných zásilek - tu nejmenší 10 kilovou z těch celkových 55 kg. Ptám se, proč ji přivezl zpět, proč ji nedoručili a co je s těmi dalšími dvěma. Netušil. Podívala jsem se na ten štítek a pošta ten balík odeslala zpět, víte, z jakého důvodu? "Nekompletní zásilka." Zjednodušeně tomu balíku chyběli ti dva těžcí kámoši. Ale kam ty dva zbývající dali, zatím netuším. Sama jsem zvědavá na rozuzlení. Se známými jsme tipovali, že se ty 2 bedny nějakému duchaplnému jedinci nechtěly zvedat, tak jimi práskl o zem, že ty brát nebude.       
  Calamity J.   | 18.01.2017 19:32:31
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat nový příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce