banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Záhada asi rozluštěna - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zapojila jsem všechny páky zvěda i svoji šedou kuru mozkovou a už vím,proč jdeme v sobotu k naši.Je to jak pohádka o kohoutkovi a slepičce.Švagrovka jede v sobotu na školení a co udělá chlap,když má na starostí děti?Veme je k babičce.A co udělá babička,když jí hrozí ,že přijede brácha s příšernýma děckama?Zavolá Gábinku.A co udělá Evička,když se doví,že její starší sourozenci budou v baráku u rodiču?Musí tam být taky,aby jsme náhodou něco od mamky nedostali a neubrali z jejího.No a babička se k tomu nachomýtla náhodou.
Myslela jsem, že se dozvíš něco nového.
jé a já jsem myslela, že bude nějaké megapřekvapení a ona slezina
nakonec tam budete zase všichni :-))))
Ty brďo.Těším se na další rodinnou story
ted jsem se zasmála. To je dobrý. Tak at to ve zdraví přežiješ. U nás je to tak, že švagrovka jede pryč, děti hlídá babička a švagr jde taktéž trajdat. No a milá babička na své náklady se evakuuje sebe i vnuky k druhé dceři(švagrovce), která potom volky nevolky musí obskakovat všecky a nejednou je nakonec všechny odvážela vlastním autem každého do jeho domova.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
25 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 33 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40