banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vlci zrno - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky muj 2 lety syn ma oku vlci zrno, udelal se mu na hornim vicku nekde uprostred vacek jakoby boulicka a nejde to nijak ven, oko ma natekle, kapky nepomahaji. Nemate s tim nkdo zkusnost jak to dostat z ocicka ven ? Dr. rika nechat v klidu vyhnisat a potom nechat boulicku mozna se ztrati ale mozna taky ne a pujde na zakrok odstraneni, nektere maminky znaji jak se toho da zbavit bez operace ? Prosim pomozte.
No jestli je to to samé jak ječné zrno, tak mě dala doktorka vždycky kapky a byl po pár dnech klid.Ale u tak malých dětí nevím.
@Ady.S kamrádky syn z dvojčat s enarodil s bouličkou pod okem, nevím,zda to je ono,ale taky říkali,nechat tak a bud zmizí nebo zákrok. je mu přez rok a má to pořád a nevím jak se to teda bude řešit,. až ji uvidím,zeptám se
Měla jsem ho asi před měsícem, mě dr. poradila přikládat kapesník namočený v horké vodě. a fakt to pomohlo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40