banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Velikonoce - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Noc byla rušná, ale pro jednou v tom neměli prsty děti ale myčka. Holka začala v poslední době vyhazovat pojistky, ale jen občas, včera hned třikrát po sobě a tak jsme jí radši vypnuli a myli růčo, ale i tak v ní začalo syčet a smrdět spáleninou.No sloužila 8,75 roku tak má i nárok. Tak vybíráme novou.Jinak dnes bylo pěkně aprílově, odpolko i kroupy se sněhem, brrr... já už nechci. Ráno jsme se s Ondrou vypravili a obešli barák, důchodkyně natěšené a Ondra výslužku ani neunesl domů . Pak jsme se vyměnili a po rodině šel Ondra s taťkou. A já doma s holkama uklidila, uvařila, upekla linecké. Odpoledne jsme dali procházku domů jsme ale pěkně spěchali a než jsme vyšli do druhého patra strhl se venku liják. No a pak už jen příprava do školy, školky, večeře a hurá na kutě. Já už jen roztřídila vše co děti dostali, no mají toho dost až do vánoc.
Uděláte si radost novou myčkou. Už máte vybráno?

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40