banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

V cross - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, chci se zeptat. máte nějaká zkušenosti s kočárkem V cross?
koukala jsem na netu,nevypadá špatně,ale přijde mi korbička malá
@887 No jo, jenže která korbička teď neni malá.
@Frankie na trhu je spoustu kočárku,mi máme korbu velkou,Verunka se tam ještě teď v roce a půl když leží vejde s nataženýma nohama.Ale není to trojkolka
neni špatný, ale chtělo by ho vidět. Půjde i z toho sedačka
@Stáňa Já se byla s přítelem podívat na kočárky v pátek. Táhla sem ho na Casualplay, ten vede u mě. Ale bohužel moc se nezamlouval. Tak sme pak narazili na V Cross a ten se co se týče skládání a rozkládání zdál lepší. Tak sbírám zkušenosti.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici