banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Už tam chodit nebudu!!!!!!!!!!!! - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, chtěla jsem vám napsat, jak kráááásně HNUSNĚ to u nás v rodině chodí. Jsem z toho už trochu zoufala,smutná,unavená( všechno dohromady) a moc se potřebuji vypsat a poprosit o vaši radu.Sice to tady až tak nepatří nejde o tchýni, tu nemám,ale jde o manželovy sourozence.Ze začátku jak jsem začala chodit s manželem,tak se semnou jeho bratr a sestra a jejich protějšky bavili.Dokonce jeho bratr s manželkou super. Nyvštěvovaly jsme se,měli společné výlety,silvestra prostě faj. A s manžel.sestrou taky v pohodě, ale nikdy jsme si neměly co říst, je jiná o dost než já,tak to žhavé moc nebylo. No a vše bylo O.K.snad půl roku.Pak se to celé pohnojilo.Na naší svatbě se nebavili ani semnou,přišli oblečení jako z kauflandu a teď je to tak daleko, že mě bratr od manž.ani nepozdraví. vlastně oni se semnou nebaví vůbec. Nejhorší je, že nevm proč. Opravdu si nejsem ničeho vědoma, jejich děti mám moc ráda a nevím co bych jim koupila. O nikom jsem nikdy neřekla křivého slova.Tak se jich ptal manžel, pak já co proti mě mají a řekli, že NIC. No, ale takhle nic nevypadá. Jen jsem na svatbě slyšela jak mě bratr od manži.pomlouvá, že nechodím do kostela(oni chodí).Ano nechodím tam, ale ke všemu s tím spojené mám úctu. Jeď je taky mše za manželovy rodiče a do kostela jdu.Ale každou neděli mě tam opravdu neuvidí.Ale co mě nejvívce vykolejili a proto jsme se rozhodal, že vám napíšu je toto.Dneska byl můj syn na Mikul.besídce s mojí maminkou a jedním malým chlapečke¨m.A byli tam i bratr od manžela s dětma a manžel.A syn mi říkal, že je pozdravil a oni mu neřekli ani ahoj.Podotýkám, že šel za něma.Kruci chápete to??? Proč se s ním nebaví, vždyť on jim nic neudělal.Už mě fakt štvou.Jo abych nezapoměla mám syna z předchozího vztahu, tak je to vlastně nevlastní teta a strejda.Ale ahoj mu přece říct mohli, né.Ani nevím jestli to mám říct manželovi.Nevím jestli tam mám chodit,stejně se semnou nikdo nebaví a přehlíží mě. Fakt nevím????.Já už jim do zadku lezt nechci,jen je mi to líto ohledně manžela.Ale umíte si představit, jak sedíte 2 hod.na návštěvě a nikdo nic.Fakt paráda.A nezlobte se, že jsem se tak rozepsala,ale já opravdu nevím jak dál??Díky Alena
Tak nevím, zda to je zkrz tu víru... ale nevidím důvod přestat komunikovat s lidmy jiného nebo žádného vyznání. Je to čistě jejich věc. To si myslím ale, že pravý důvod není, to by jim přeci vadilo už v době, kdy jste spolu chodili. Jediné řešení vidím v hovoru s nimi. A ne přes manžu, ale ty osobně. A položení přímé otázky, proč to je teď jiné než dřív. Je to škoda, když jste si dřív společné chvíle užívali hezky A co nejvíc nechápu, že jsou naočkované i jejich děti
Wili tak to já jsem měla svatbu v kostele a jak jsem se rozvedla,tak z mojí rodiny má sestřenice mě úplně zavrhla,přitom můj manžel byl opravdu viník.Ona je silně věřící - opravdu musím podotknout fanatik a její manžel se k ní přidal.Já věřím v boha,ale do kostela chodím jen ve svátky a příležitostně...Myslím,že je to každého věc.I když mě to moc mrzí,ale práce mi to nedovoluje a dnes je jiná doba..prostě tě nikdo nevyslechne..Moc mě to od nich bolelo.Nynejší můj přítel není vůbec věřící,není pokřtěn a řekl,že nechápe takové jednání atd.Má pravdu.Věřící prostě berou život tak,že se má odpouštět - nejlépe všechno!!! Ale jak můžeš odpustit chlapovi,když zjistíš,že má 2 úchylky co se týkají jiných žen...to prostě nejde ten chlap se ti už úplně zprotivý...víš tak jsem si řekla,když jim to vadí-tak ať se stím vyrovnají oni-já je k životu nepotřebuji...i když mě to mrzí...ale já chci mít okolo sebe jen milující osoby!!Nemíním,aby mě někdo psychicky deptal...A co se týká toho oblečení-neberou tě třeba jako fiflenu-křestani jsou strašně skromní a nechápou,když se někdo prostě rád líp obléká...berou to bohužel jinak...písni mi kdyžtak do vzkazů pá
@Markytánka11 Jo a s tím malým je to hnus...to se nedělá...asi bych jim to řekla..pá
Alenko,já z toho mám pocit,že Tě prostě nepřijali do rodiny.Když s Tebou manžel chodil,třeba čekali,kdy se rozejdete.Ale byla svatba a to prostě nerozdejchali.Ale když chodí do kostela a jsou věřící,tak se to nějak neslučuje s jejich chováním.Zvlašť k Tvému synovi.Pozdravit by mohli.Mě rodiče říkali,že pozdravit je slušnost,ale odpovědět povinnost.Ani si nedovedu představit,jak by se chovali,kdyby jste měli vytoužené miminko.Držím palečky,buď statečná.Manžovi bych to opatrně sdělila,jak vypadá situace.
@tygřímáma Přesně tak jak píše tygří máma. Pozdrav je slušnost - odpovědět povinnost. Do kostela bych v žádném případě nechodila kvůli nim. Můj manžel má sourozence, ti se zase baví o svých známých, historkach, já sedím a jen poslouchám, takže se pěkně nudím.... Ale že pravděpodobně nesmí děti zdravit tvé děti, tak to je ubohost. Děti za nic nemohou. Držím palce a netrap se nad tím tolik.
@klubicko Tak to mi je moc líto. I kdyby tebe ze srdce kvůli něčemu nesnášeli, tak by jim přece hu...a neupadla, kdyby mu řekli Ahoj!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40