banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ublinkávání - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tadeáš po každém kojení ublikne. Vždycky když si hraje na bříšku. Je mu 6apůl měsíce a přijde mi že pořád ublinkává. Vím, že na bříšku ubliknou častěji, ale zase ho nemůžu po každém kojení držet půl hodiny. Ublinkávají vám taky???
Ahojky,to je prča,moje malá se taky narodila 2.7.2010.V kolik jste se narodili?A kolik teď malej váží a měří,ať můžu srovnat kluka a holku? Jinak s ublunkáváním moc zkušeností nemám,malá moc neblinká.A vyblinká toho hodně nebo jen tak trošku?
@Sona73 Tak to je hezký K tomu mám ještě prvního o tři roky staršího syna, který se narodil 1.7.Jinak Tadeášek se narodil v 1:07, a v 6 měsících měřil 71cm a vážil 7940g. Jak roste vám slečna?
@Hela Tak to máte ještě lepší,narozeniny slavíte zaráz a děti si nebudou závidět,že jeden dostane dárky a druhej nic.Jedna moje kamarádka má obě děti ve stejnej den,rozdíl 2 roky a ještě k tomu na svoje narozeniny.Malá se narodila 12:58h.A teď v 6,5 měsících váží 7,20 a měří 66cm.Ten rozdíl mezi holčičkou a klukem je teda vidět.A co už všechno papá malej?
@Sona73 Začala jsem kaší na večer, protože se dost budí, ale stejně to nepomohlo. A jinak k obědu zatím mrkev,brokolici, brambor-postupně přidávám zeleninku.
@Sona73 Jsem se samozřejmě trošku přepsala tak ne ublunkávání ale ublinkávání.
Ublinkává taky. Elle je 6 měsíců a ublívá si celý den. Je jedno, jestli je po mlíku v klidu nebo rovnou na břiše Po příkrmu je to ale znatelně lepší.
já Terezku dávám po každém jídle aspon na půl hodinky do lehátka, aby to v klidu stravila...mám to ozkoušené a mín pak blinká!
já myslím, že je to v pohodě. daniel ublinkával šíleně, ale kolem toho 6. měsíce se to najednou hodně zlepšilo..až postupně přestal úplně
To brzy prejde..Do roka by to melo ustat.U deti bezne to je
Ahojky, Tobiášek není kojený od třetího měsíce, ale ublinkával někdy do 6 nebo 7měsíce hodně, dá se říct skoro po každém mlíku...teď už je to lepší a ublinkne si tak jednou za den
Petřík mi přestal ublinkávat až někdy kolem roku.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40