banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

To je strašné človek se tu dva dny neukáže a pak ani nestíhá... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
To je strašné človek se tu dva dny neukáže a pak ani nestíhá vše pročítat. Ale jdeme s e pochlubit malá si už sama krásne sedne a vše ji zajímá. Taky se naučila paci paci a tak tak všelijak. A hodne si začíná žvatlat, klekat a za vše přitahovat ani nestíhám uklízet veci z dosahu jejich ručiček. Tak si nekdy říkám jaké to bylo hodné miminko když leželo a nic ješte neumelo.
Jo jo Adri, je to ted s nima sranda - tak take blahopreji.mala urcite ted udela vse najednou - to se nestihnes ani divit :-))))Violka ted uz umi ze stoje krasne na kolinka a tak tolik nepada - je to super, kdyz uz pak za ni nemusis vystrasene behat jakmile si stoupne.Ale chvilku to trva, nez procvici ten balanc.Tak hodne radosti a co nejmene padu
je to šikulka a neboj.. bude hůř
@nadule1
@nadule1 Šikulinka šikovná!!!
No je to šikulka.
Malá je šikulka

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40