banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tehotenstvi po kyretazi - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobry den, v podoli mi potvrdili mi ZP v 9+4tt, pristi tyden pujdu na kyretaz ... bojim se, ale verim, ze to zvladnu. Urcite se budeme s pritelem pokouset dal, ale nevim, jestli to pujde. Nez jsem otehotnela, tak jsem brala utrogestan abych dostala menstruaci a clostylbegyt abych ovulovala. Myslite ze by se to ted mohlo zmenit a mohla jsem menstruovat a ovulovat normalne bez leku? Nebo kdy bych zase mohla zacit brat leky. Je mi 37. Moc dekuji za odpoved Verka
Dobrý den, neznám Vaši anamnézu předchozích cyklů. Je určitě možné po kyretáži počkat, jak bude cyklus vypadat. I když jste předtím měla problémy, můžete začít menstruovat a ovulovat spontánně. Ale to se uvidí po kyretáži. Každopádně další těhotenství se po kyretáži doporučuje až po 3 proběhlých menstruačních cyklech.
MUDr. Veronika Ťápalová
@admin Dobry den pani doktorko, moc dekuji za odpoved. Kez by se stalo abych zacala ovulovat i menstruovat spontalne jak pisete. Preji krasny den.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40