banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

takl budem marodit - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já čekám na UZ kuli OVU a pak najedu na antibiotika pokud to neklapne protože furt jsem polonachcípaná a už mě to neba. No a mladej má chřipku,dnes jen co dojede z práce tak zalehne.... Beztak stojí počásko za prd,chjo... Stejně to má dobře zařízený,prudí mě sem tam,ale stejně ho umřít nenechám a moc se těším jak ho budu rozmazlovat teďka....Víte jak to s nimi bývá smrtelná nemoc - rýmička
tak taky že jo,sedím si a popíjím u telky a milej hajá a potí se,je mi ho líto,moc moc,jsem asi divná,jako by to bylo naše mimi
Brzké uzdravení oboum. Jo a další smrtelná nemoc je kašílek
@Ady.S ech,ech,ech,....ale držíme se statečně,fakt ukrutný období
@Janinka117
já jsem vedle z toho jak píšeš mladej než mi to docvaklo! tak ať brzo uzdravíte!
@jezurka to víš 50de nám neííí
Brzké uzdravení.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici