banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

tak mi už b10dní bojujeme s kašlem,týden to má na průduškách... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
tak mi už b10dní bojujeme s kašlem,týden to má na průduškách ale už lepší.navíc se osypal tak jsme dneska byli na kontrole a mudra říkala že to má alergii na nemoc,no to slyším poprvé,ale dejme tomu tak má další 2léky a snad už bude dobrý,bobek malý.
prďolka malinká. taky sme měli průdušky, dostával se z toho skoro měsíc, protože se mu to vrátilo, ale teď už ok. to je zajímavá diagnoza - alergie na nemoc????

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40