banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Středa - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Teda to je změna, první mrzne, pak sněží a dnes už prší . Taťka ráno vyrazil do práce, my se pomalu vypravili s Aničkou do školky. Cestou domů si vzali koupili svačinu. Doma nás čekal úklid všech vytažených věcí po úklidu, ale já míním Tery činí- já v ložnici uklízela ona postupně demolovala celý byt. Popravdě jsem byla ráda že v poledne usla a já si se sousedkou sedla nad přízema k háčkování. Odpolko přijeli babička s dědou, přivezli i Andulku ze školky. No a já pěkně dobalila kufřík, vysvětlila která mastička je koho, ukázala jak Tery sundat ortézu a pěkně je všechny vyprovodila. Teď jen sedím s nohama na stole a piju kafe. Taťka donese večeři a pak se vypravíme do kulturáku na Cimrmany, aaaaa po dlouhé době nějaká kultůra a následně noc bez dětí.
tak snad aspoň to divadlo se povedlo
@markíla Bylo moc fajn
Užijte si prima večer a v noci moc neblázněte
@tygřímáma Aničko to buď klidná, ms je moje věrná kamaradka
@Ady.S Že se to vždycky takhle sejde, co?
@tygřímáma To nad náma někdo drží ochrannou ruku
@tygřímáma Ty máš ale fory, děkuji pěkně.
@Ady.S V nejhorším by vás bylo o jednoho víc.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici