banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Sraz v Brne - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky o jste prisly,moc moc dekuju,ze jste i vy vazily cestu.Bylo to moc fajn a jsem rada,ze jsem vas osobne poznala,nebo znova videla po 2 letechByly jsem v sestave ja,adrinka,zuzka83,zajic,zanhlena,Ady.S a nakonec se zastavila i CalamityJ
DIk, zes prijela
Jani i já děkuji že jsme se mohli po 2letech zase vidět. byl to fajn den
Já zase děkuji tobě, že jsi z Prahy jela až do Brna poctít nás svou přítomností. Jsem ráda, že jsem tě mohla poznat a nějak mi příjde, že jsem si ten sraz zase nestihla pořádně užít, tak strašně rychle to uteklo.
I já děkuji za krásně strávený den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici