banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Spokojenost - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Vždy záleží na lidech!Rodila jsem v Novém Jičíně v roce 2008 a začátkem listopadu tohoto roku (2011)se tam chystám znovu.První porod byl v provizorních podmínkách z důvodu vytváření nového porodního oddělení.Vzhledem k tomu, že naštěstí zrovna nikdo akutně nerodil jsem měla sprchu pro sebe, k dispozici míč na ulevení a tatínka po ruce.I přestože mě ubezpečili, že budu rodit až další den, rodila jsem za 7 a půl hodiny.Porodní asistentka byla mladičká, ale velmi pohotová.Nikdo se nenechte odradit, protože nástřih jsem vůbec necítila a až to na mě přijde, chci rozhodně raději znovu nástřih (který se dělá ve chvíli, kdy je kůže napnutá a odkrvená a nebolí) než abych se potrhala.Následná péče opravdu pohodová.Vycházeli mi vstříc.Vařila jsem si vlastní čaj na podporu kojení.Rozhodně vám to tam mohou znepříjemnit jen špatně naladění lidé, ale to jsem zažila jen u jedné sestry a ta brzy odešla.Takže doporučuji a těším se až obkouknu ty nové prostory porodního odděleníDržte se

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40