banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Slevové kupony Rossmann - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj, koupila jsem si Maminku a byly tam slevové kupony do Rossmanna na různé kaše od Hami, nějaké plínky, aviváže, olejíčky atd. Platí při nákupu od 15.5 do 15.7. Já je nevyužiju. Chcete to některá poslat. Pokud ano, písněte mi do vzkazů adresu.
jo jo, taky je mám, takže klidně je někomu pošlu, nebo je vezmu na sraz a předám, takže klidně taky písněte.je to škoda nevyužít

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40