banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Semináře o hubnutí - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Hubnula jste některá pomocí seminářů a kurzů u STOB? Máte nějaké zkušenosti? :)
Ono možná je ve výsledku lepší, když tě to navede a donutí dělat nějaký ten pohyb navíc a pak už máš téměř vyhráno, stačí se v tom udržet a půjde to i samo :D
Všem Vám moc děkuji za reakce dámy, zkusím to sama a uvidm, jestli jsem ta, která zhubne, nebo se jen utvrdí ve svém životním poslání :P
Já jsem s nimi už kdysi absolvovala tyto kurzy a letos jsem k nim nahlášena zase, konkrétně na http://www.stob.cz/cviceni-v-praze/blog a co se týká minulých let, tak mi pomohli jak s váhou tak s životosprávou, nemyslím si, že by to bylo špatné :)
Já jsem s nimi byla na pobytu o prázdninách a jak už tu bylo řečeno, spíše navedli určitým způsobem k pohybu a k výživě a pak už to bylo jen na tobě, jak s tím naložíš :)
používala jsem jejich sebekoučink na netu a hodně mi to pomohlo, hlavně jsem pochopila kde dělám chyby a co moje tělo potřebuje, myslím že Medox je využívala pomocí nejakoho kurzu, zkus se obátit na ni
Moje máma chodila a spíš, než že by zhubla, tak jí to navedlo a od té doby se hodně hýbe. Baculatá sice je, ale nebolí ji záda.Pár mladších ženských tam zhublo hodně, ale dost to pak nabraly. Můj osobní pocit je, že každý je stavěný na nějakou váhu a pod ní to jde jen za strašného odříkání.
@zajic Ten pocit nemáš jen ty:-).
Já jsem jen jednu dobu využila stránek www.stobklub.cz (snad je to ta samá společnost) a pomohlo mi to.Chtěla jsem sundat jen 4 kg a pomocí tabulek,kde si člověk zapisuje,co sní,kolik cvičí a tak to šlo hezky.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici