banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

rodičovský příspěvek - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat nyní budu 2 rokem na rodičáku chtěla bych ještě jedno dítě,aby mi rodičák navazoval,vůbec tomu nerozumím kde kdy a co mám jít vyřizovat když budu těhotná? Popř.co se vyřizuje až po porodu? Přijde mi to složitější než když jsem čekala první dítě. Rodičák mám na 3 roky byla jsem si zvednout jeho výši na maximum paní se mě ptala jestli jsem těhotná,že kdybych byla nemůžu si ho navýšit a jestli otěhotním musím to zrušit podle toho jak to všude čtu se mi to zdá jako hloupost nebo se pletu? Délka rodičáku zůstává pořád stejná jestli to dobře chápu. Před prvním dítětem jsem pracovala na dohodu. Moc prosím o rady nerada bych něco zanedbala mockrát děkuji

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici