banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Rodičovská dovolená a PPM - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Při narození prvního mimča jsem byla OSVČ, ale po 4 měsících jsem činnost ukončila a byla v tom případě nezaměstnaná. Nárok na PPM jsem měla a zvolila tříletou variantu pro pobírání rodičovského příspěvku. V prosinci 2008 mi končí a jelikož jsme chtěli druhé mimčo, při kterém bych musela zůstat doma 4 roky, nastoupila jsem před 2 měsíci do zaměstnání ( bez zkušební lhůty, na dobu neurčitou). Jak se první mimčo nedařilo, teď jsem těhotná a doktor mi doporučil zůstat doma. Když bych tedy byla do porodu v pracovní neschopnosti, budu mít i potom možnost zvolit si tříletou variantu a mít nárok na PPM z tohoto platu? Započítávají se mi dny v neschopnosti do těch potřebných 270ti? Díky moc za pomoc,Ellii

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40