banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Řasy - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Napadlo mě u příspěvku o řasenkách...Jak si malujete řasy?Jen tak narychlo pár tahů a nebo si dáváte záležet,aby se hezky vytáhly nahoru a nebyly slepené?
jak kdy,když jdu jen do města tak rychle,ale když jdu někam,kde vím,že bude na mě koukat hodně lidí ,zak si i dám záležet...
@petersim2 Jak kdy a i podle nálady nekdy hodím jen řasenku a jdu a jindy i stíny
Já jsem ráda,že se vubec stefím na oko.Když už mám jedno pěkně i rozčesané tak druhé určitě zkazím.Proto jsem ráda,že už jsou řasenky ,které to dělají za mě.Jinak se malují taky celkem rychle a na nějakém detailu mi zas tak nezáleží.Kámoška si hodinu rozděláva řasy po jedné jehlou.To já nemám tolik trpělivostí.
@Honafa fakt jehlou jo ?tak to je docela adrenalin což
@Small Jo,jehlu taky občas použiju.Adrenalin to je,tenkrát,když jsem to ještě neměla nacvičené,tak jsem se píchla do oka
Ja se taky moc nelicim, kdyz jsem doma, nebo jdeme s detmi do lesa nebo na prochajdu, tak to nema moc cenu. Kdyz jdu do mesta po nakupech, tak se nalicim jen rychlovkou(ale i tak je to rozdil oproti domacimu stavu). No a kdyz jdu do divadla, kina, na ples nebo nekam proste za kulturou nebo posedet, tak si nechavam zalezet a docela me to bavi
jak kdy a podle času.
Nelíčím se vůbec, s mojím obličejem by to stejně k lepšímu nevedlo.
@zajic to sme dve ja se ani radsi do zrcadla moc nekoukam at nepraskne sokem:)):D
Silvi,podle času když vím ,že jsem celý den doma,prochajdu nepočítám,ani se nelíčím,lenost vyhraje
@Small nápodobně, jen s tím rozdílem, že já se líčím tak dvakrát do měsíce A podle toho,kam jdu, taky řeším řasenku- pokud jdem někam ven s holkama, dám si záležet většinou, pokud jen do města, řasím se tak aby to trochu vypadalo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40