banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

přestává baštit příkrmy:( - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, prosím o radu. Jája je už měsíc na přikrmech. Krásně baštil od prvního dne lžičkou a dokonce baštil už 180g, jenže asi od soboty úplně bojkotuje MZ obědy. Sní jen pár lžiček a to ještě s problémy, kouká všude, hází hlavičkou, prská a to cokoli, jakýkoli příkrm:(. Jak to děláte vy, necháte je hladové a nebo prcka dokojíte, když vpodstatě nic nesnědl?Díky za radu a zkušenosti.
my jsme to meli taky tak, maruska mi ted taky vic jak tyden docela stavkovala, vzala lzicku, dve a slus. Ja jsem dokojovala, od vcera je z niceho nic jak vymenena krasne zase papa a hodne.Podle me maji takova obdobi, mozna az bude vesti nebo az bude pit i jine tekutiny nez mliko, tak bych ji nedala, ale takhle bych mela trochu strach.
Já jsem tvrdá, pokud Maty nejí, dostane až další jídlo v obvyklou dobu. Takhle to praktikuju od prvního příkrmu, od začátku jsem nedokojovala (hlavně proto, že toho od začátku jedl hodně). A musím uznat, že se mi to dost vyplatilo, obzvlášt teď, když si Maty snaží dost vymýšlet.
ottik mi blbne dodnes...nechamsnist co se da lzickou a pakzbytek rozmixuji a dopije to same ale z lahve
Filip měl taky taková období - a má dodnes. Někdy moc nechce oběd, raději si dá mlíko. Teď už je to jen velmi sporadicky a spíše, když přijdeme z venku a na oběd by musel chvíli čekat, nebo je unavený a chce hned spát. Ale jinak měl takové dny - zejména, když mu rostly zuby. Hladového jsem ho nenechávala, oběd jsem nenutila, vypil si mlíko.
Honzík když začínal příkrmy tak nejdřív jedl dobře, a asi po 14 dnech se zasekl a nechtěl nic, tak jsem to nehrotila, dala zas mlíčko (kojo) a zkusila asi za 2 dny a postupně zas chtěl. Asi to chce zkoušet, ale nenutit. Pak už baštil krásně. Držím palce ať mu zase zachutná.
Káťa taky už pár dnů jí hůř. Většinou sní pár lžiček a přesně jak píšeš, zajímá ji vše okolo. Docela pomáhá když jím s ní, když mě vidí jíst tak chce taky. Ale stejně málokdy sní vše. Takže většinou dokojím, taky málo pije z lahve (maximálně 60 ml za den) takže i na žízeň.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40