banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

poprve do skolky - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky, mam predskolkovou schizu... v pondeli jde Matej poprve a ja uz se ted nervuju, jak to zvladne... a to jsem byla v kvetnu tak nadsena, ze ho vzali, ale jak se to priblizilo tak se zacinam tak nejak bat... jako myslim, ze prvni den bude v poho, to netusi, ze mu odtamtud utecu, ale druhy den uz tak \"blbej\" nebude... jako ja vim, ze si s nim ucitelky poradi, ze nakonec si pekne pohraje s detma, ale ale ale... (no znate to samy)
zvládla to naše uřvaná tak to Matěj zvládne taky
Já jsem taky připosraná, náš jde taky v pondělí, jen je o rok mladší. Asi to chvilku bude trvat, ale zvyknou si. Ředitelka říkala - když to zvládnou rodiče, zvládnou to i děti.
Jo, taky jsem měla.Dopadlo to dobře. A už velmi brzo mě to čeká s Aničkou, v červnu...
@zajic uz?!? pani to to leti, ja mam Anicku zaskatulkovanou tak nekam kolem a roku a kousek vys a oni uz ji budou 3
Neboj, on to zvládne nejspíše lépe než ty
Taky jsem se bála a on to zvládl úplně perfektně. Určitě to zvládne i Mates, neboj.
Neboj urcite to zvladne a ty taky.
Neboj, Lucko. Paní učitelky to zvládnou a Matěj též.
neznam to,ja se tesila...a nasi tam chteli byt porad a porad prudi ze chteji do skolky..tak snad budes mit take takovy pripad a skolka neni nic ke stresu..tak klidek
Budu na vás moc myslet aby ty jsi to dala a malému se ve školce líbilo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40