banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pondělí - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tudíš dnešní den mi začal v 4:45 budíček. V 5:20 jsem odjížděla od baráku směr práce. Dnes tam šéf nebyl(Byl v Itáálii) a nastoupil k nám nový kolega(hmmmm)Jinak odpo jsem vyzvedla Dádulku ze školky, měla radost. A pak s Tygrem pro stromeček na Vánoce Setkali jsme se tam s mím kolegou z práce, tak to bylo fajneZítra mě čeká práce a odpo kadeřnice. Jdu si nechat sestříhat konečky. Mám v plánu nechat vlasu dorůst do půlky zad a zatím se to daří I jsem dnes dostala od několika lidí v práci pochvalu, páč jsem si po několika týdnech nechala rozpuštěné vlasyA jinak? Jinak asi nic. Jo a potřebuji poradit, a asi to fláknu sem. Mamky brácha chce vypálit cd od, čti:,, Jamie Rogrua.\" Nevíte jak přesně se to píše?? Mám s tím i na googlu problém.Krásný zbytek dne
není to Jimmy Rogers? Jinak zítra odpo jdu též ke kadeřnici na stříhání
@danicka84 Roquei(nevím,jak se to píše-rokvej)
@tygřímáma tak to teda vůbec netuším, co by to mohlo být a jak by se to mělo psát Snad někdo poradí.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

9 %
6 hlasů

54 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40