banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pondělí - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak už zase pondělí. Dnes je ale u nás místo pohody šrumec. Tery zas trochu spala, asi abysme nepadali už od samotného rána. Ráno byla venku pěkná zima, naštěstí sníh z noci se neudržel a tak jsme mohli jet v pohodě autem do školky, Ondra od tama šel pěšky a pak jsem s Tery jela na očkování TBC, dnes to bylo fajn a dlouho jsme tam nečekali. Pak jsme zajeli nakoupit a k mým rodičům na návštěvu. V poledne doma honem uvařit polívku a jít spát. Před chvílí jsem zjistila že mám odpolko rodičák u Ondry, něják jsme to zazdila ještě že to mám v kalendáři napsané. Tak s Tery už pomalu vyrážíme, pak vyzvednem Aničku a hurá domů. Pěkný den všem
Jak dopadl rodičák?
@tygřímáma Co u vás?
@Ady.S Pohoda. Jen je třeba, aby "prodala" co ví. Danča je hodně vůdčí typ, taková předsedkyně třídy, tahoun.
@tygřímáma Měli pro mně novinku, bylo to sezení s učitelkou, asistentkou a já s Ondrou. V pátek mělo každé dítko napsat své klady, zápory, co jde a nejde v učení a co je potřeba zlepšit a jak případně. Naštěstí s Ondrou nejsou problémy co se týče učení, jen je moc rychlý a tak se pak otáčí a vyrušuje. Takže vcelku pohoda.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40