banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pomoc-bojím se tety - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Mám 85 letou babičku a jednou za rok za ní jezdím na tyden i s dětma.Kousek od ní žije její syn,který má sám 3 dospělé syny a manželku-čarodějnici.Ta pracuje v závodní jídelně jako kuchařka a nosí,moji babičce denně jídlo.Jednou asi před 10lety zduraznila,že je to jen pro babičku.Od té doby si sebou vozím svoje jídlo.A vařím babičce,dětem i sobě.Celý rok se těším co dobrého babičce uvařím.To já se ráda předvedu.Když jsem tam byla loni,tak přišla teta a donesla mi seznam prací,které mám za ten tyden udělat.Tonerada.Nesnáším když mě někdo ukoluje.Babičce pomáham i tak.Na tom sezmamu byl kompletní uklíd celého domu,včetně pudy,umytí oken,vyklepaní kobercu,vytření sklepu,vyplení celé zahrady,uklid skříni.Byli to asi všechny práce,které nikdo neudělal za celý rok.Abych to stihla,tak bych musela vstávat v 6 a jít spát ve 3.A kdo by se staral o moje děti.Jezdím si tam hlavně odpočinout a pobavit se s babičkou.Je sice trop na nohy,ale užasně jí to myslí a ráda si semnou povída.Samozřejmě,že když jsem tam ,tak jí nenechám nic dělat,ona si hraje s dětmi a já dělám všecko ostatní.Pomužu i na zahradě.Ale ta tetina drzost,že si myslí,že jí poslechnu,ta mě naštvala.No a proč se bojím?Loni jsem skoro nic z jejího seznamu nesplnila,a za pár dnu se tam chystám opět jet.Celý rok se mi dařilo jí uspěšně vyhýbat,neodpovídat na výhružné sms a nebrat jí telefony.Co myslíte,nezbije mě ?
ta tvoje teta snad není normální, ale drzost některých lidí nezná hranic. Divím se, že na seznam neřipsala ještě třeba úklid jejího domu....
teta je naka divna to tě lituju užij si babičky a relaxuj
No to se mi taky otvira kudla v kapse. Asi bych s usmevem rekla, ze to ma pekne sepsane, mozna bych si vybrala tak dva ukoly, zbytek bych rozdelila mezi ni a jeji tri synacky. No a dodala bych, ze na konci tydne si to pak prekontroluju, jestli je vsechno hotove. Ze preci babicku mame vsichni radi, tak s potesenim prilozime vsichni ruku k dilu.Teda ale musi to byt pekna jezibaba, fuj, taky bych se s ni ani nechtela radsi setkat
nesmíš jí ukázat že se jí bojíš a co ti má co rozkazovat. Docela jsem se u toho rozčílila. No co si ona o sobě myslí. Ať hejbne zadkem a taky něco dělá. A babi je dobrá takový vysoký věk. To bude ještě tahanice o majetek, co?
@Stáňa No právě,babička je vdova po doktorovi a je dost bohatá.Je to taková madam.Chodí krásně oblečená,upravená.I doma to má moc pěkné.A oni jenom čekají až umře.Místo aby jí pomohli.
Drzost některých lidí nechápu,ale já na ní reaguju ihned.Takže pokud by se seznamem doběhla za mnou netajila bych se okamžitě tím,že je blázen a ani mě nenapadne pracovat podle seznamu nějakého cvoka.Prostě jí to řekni hned jak tam dojedeš a budeš mít klid.
@Val.J35 ahojky chtěla jsem tě poprosit o radu nevim jestli mam prodat kočarek a koupit pro ně sourozenecky a druha věc jsem se chtěla zeptat jak je to stou rodičovskou a mateřskou děkuji za rady Dana
@dankal je trošku jsem se spletla hups
Proč by tě zabíjela? Pomáháš i tak, nenech si to líbit, tu drzost já nechápu, vůbec nemá právo ti tohle nakazovat... kdybys tam přijela, lehla si do trávy a babička obskakovala tebe i děti, tak bych to pochopila, ale takhle? Když už, tak měla přijít a poprosit tě, jestli bys jí neumyla okna, nebo tak, ale dát ti seznam???

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40