banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Pěkný podvečer bolenky. U nás sice pod mrakem ale docela tep... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Pěkný podvečer bolenky. U nás sice pod mrakem ale docela teploučko. Ondra měl ve školce čarodějnický bál. tak šel náležitě vystrojen a nechtěl ani před zavíračkou domů. V práci to ušlo, kupodivu nebyl takový nával jak jsem čekala. Na závěr jsem popřála doktorovi ke kulatinám a hurá pro Ondru a domů. Co bude zatím nevím, máme všichni až do 8.5 dovču, ale plány se trochu bortí. před chvílí jsem dala do trouby párkové pletýnky a koukáme na večerníček. Večer bude asi u knížky, telka mě v poslední době vůbec nebaví.Pěkný podvečer všem

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
28 hlasů

4 %
6 hlasů

15 %
22 hlasů

44 %
63 hlasů

16 %
23 hlasů

Celkem hlasovalo 142 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici