banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

pěkný den,já už poklidila a umyla si hlavu,Maty se cítí líp... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
pěkný den,já už poklidila a umyla si hlavu,Maty se cítí líp kouká na PC na pohádky mě začíná bolet hlava,no jo mám to pozítří dostat a vždy mě takhle začne bolet hlava,no dneska uvařím Matymu kaši,hýbou se mu 2 spodní předtí zuby a nechce mi nic jíst,prý ho to bolí,snad vypadnou sami abysme nemusely k zubaři na trhání,no a odp zase škola atd mějte se hezky
Gabi hezky den
Hlavu si potřebuju taky umýt :)) Nechceš to vzít za mě? Hezký den, Gábi a ať tě ta hlava moc nezlobí.
Pěkný den Gábi
Prima den Tobě i Matymu.
Pěkný den a a je dobře

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici