banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ostrava -Mikuláš - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Napíšu vám jak to je.Malé děti co jsou v kočárku neplatí nic,ale nedostanou balíček.Kočárky se dají dat do šatny.Trvá to hodinu a pul což si myslím,že všichni v pohodě vydrží i DAnielka od Lenči.Je to spíše zábava pro ty větší děti,to je jasné.Zase pro Lenku-Patričkovi by se to líbilo a ani bys ho nemusela moc hlídat.Myslím,že i ti malí se dobře pobaví.Je to takové spestření a poprvé uvidí MIkuláše atd.
jeeee aha a ještě info-je to v Luně a na kolik?možná bych měla i hlídaní
@lendy V k-triu v hrabuvce ve 14.Je to třikrát tak se musíme trefit v čase.Lístky si musíte koupit už ted.dají se koupit i v Luně.
@Honafa v j´kolik jdete my asi pujdem pristi tyden jdu pro listky :-)
@kaacca ve 14.
@Miška... nám to asi nevýjde...
@Honafa Dobra tak my jdem taky...Snad budem zdravi....
ok díky za info tak pokud to výjde, taky půjdem

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40