banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ohrádka - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, potřebuji radu. Máte zkušonost s takovou tou jakoby cestovní ohrádkou a nebo je lepší pořídit dřevěnou? Nemůžu se rozhodnout.
Ahojky, my máme dřevěnou, ještě snad po mě a sestře, je sice malá (cca 100x120), ale stačí, dáváme ji tam stejně jen když chceme mít chvíli klid, dali jsme jí tam všechny hračky.. Pak máme zvlášť cestovní postýlku, s kterou jezdíme na občasné víkendy k našim, a tu tam pak používáme taky jako ohrádku, je výhodná v tom že když spadne, tak se prakticky nemá do čeho bouchnout, ale na druhou stranu si tam neumí potrénovat vstávání, protože tam nejsou šprušle na chycení a ze sedu nahoru nedosáhne.Tak si vyber

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40