banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

nemocnice? - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, zítra jedu na kontrolu ke své doktorce. Když jsem tam byla naposledy, tak říkala, že mě v pátek pošle na hospitalizaci, tak uvidíme. Snad to dobře dopadne a budu do porodu spinkat doma :o)
přeju ti, aby tě poslala domů, přece jen je to lepší, když si doma, no i když.... budu na tebe myslet.
@ivulisek děkuju moc, holky moje zlatý :o)
Taky držím place at si co nejdele doma. V nemocnici je hroznáá nuda, ale zase na druhou stranu si tě tam ohlídají. Je fajn že jsou tam ženský s podobnejma problemama a dá se s nima kecat o miminkách Ale jinak nuda k zbláznění
moc držím palce a ty se taky drž:-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40