banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Milé dámy, tak se přesouvám za vámi Dneska jsem 17+1. Kontr... - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Milé dámy, tak se přesouvám za vámi Dneska jsem 17+1. Kontrolu mám až 1.3. no už aby to bylo, budu zase chvilku klidnější Ač to tak nevypadá, zatím jsem nepřibrala ani kilčo - břicho mám veliké. Nezvracím, jím normálně (5x denně ) Jak jste na tom vy, přibraly jste?
Ahoj Marti vítej mezi námi.Já jsem 22 týden těhotná zatím jsem nepřibrala ani kilčo ba naopak jsrem 2 kila schodila a nechápu to nebot bříško mám docela pěkný a do kalhot se nevejdu.Při 1 těhotenství jsem přibrala 10kilo a to mě bohužel zůstalo nebot jsem strávila 4 měsíce po porodu v nemocnici s malým tak jsem neměla žádný pohyb.Tak jsem zvědavá nyní.Pro mě je ted priorita aby vče dobře dopadlo a konečně si to mateřství vychutnávala.Tak se měj hezky a at je vše vcajku
ja pribrala za cele tehu 15 kilo a ted mesic po porodu mam kilo nad puvodni vahu,jde to rychle dolu,tak bych se tim nestresovala :-)))
ahoj:) jsem 20 tt a žeru jako to hovado.D přibrala jsem kilo a půl:)))
@Mysulatko Díky, po ránu jsem se fakt od srdce zasmála. Ještěže ten BOL je
já jsem 27tt a přibrala jsem 9 kilo (+-), závidím, že nemáš ani kilčo nahoře
@ Já jsem minulé těhotenství nabrala celkem 20 kilo, takže to čekám taky tak, jen mě to překvapilo, že při takovém břuchu ale možná je to i váhou (viz. výše). Uvidíme Já jsem z každého kilča měla radost
Tys jeste nepribrala? Ja uz 4 kg.Ale ja papam pekne, me docela chutna.
@zajic No, když nad tím tak přemýšlím, já se vždycky vážím u sestřičky a teď jsem se vážila doma, tak to možná bude tou váhou. Prvního uvidím a dám vědět 4 kilča-to seš dobrá i při tom zvracení
@Marta81 Ja se vyblinkam rano a pak uz jen papam, to me vubec neomezuje
vítám tě mezi námi jsem ve 23tt a zatím jsem přibrala 1kg a jím také normálně. U každého to je jiné, hlavně že mimi je v pořádku
Já jsem v 31. týdnu a zatím jsem přibrala 5 kilo. Moje doktorka to docela řešila, ale myslím, že pokud prcek má veliksot dobrou, tak je jedno kolik přibereš.
vítej mezi námi já jsem tady už taky já přibrala dvě kila, a na kontrolu jdu až 3.3 ale snad to uteče rychle...

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40