banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Měli jsme jet na turnaj do Ostravy ale nekonal se, hlavnímu... - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Měli jsme jet na turnaj do Ostravy ale nekonal se, hlavnímu organizátorovi se narodilo mimi o dva měsíce dřív a tak musí schánět na rychlo kočárek. Místo plánovaného výletu razím na těhu cvičení. Líbí se mi tam a malej pak pěkně kope
no z toho jsem mela strach,ze nebudu mit a budu rodit driv.nevim proc.ale jako neumim si predstavit si to vklidu nepromyslet,ale pak jen jit a nahonem vzit cokoliv..
@Andrea81 Zrovna jim jsem nezáviděla, oba rodiče jsou špatně vidící, tak to asi nebyl žádný med. Pravda je že jsem od 30tt začala doma všechno chystat, alespoň pro miminko. Čekala nás jinak ještě v posledním měsíci těhu velká rekonstrukce bytu.
@Ady.S ono si clovek asi i krati chvile tim chystanim a vsim moznym.i tou rekonstrukci.pokud to zdrav.stav dovoli,ma aspon clovek chvilku \"zabavu\"..
@Andrea81 Popravdě už nikdy takovou práci a nervy na konci těhu nechci. To nebyla zábava ale galeje a nebýt našich tak Ondru přinesu na staveniště.
@spyi
@Andrea81 jj, to znám, my teď doma máme taky takový staveniště, sice ne novostavba, ale rekonstrukce staršího... kuchyň obývák = 0, žádné omítky, prostě dole jenom holá místnost se stále pouze prvním betonem bez omítek, zůstala jenom koupelka, která se dělala dřív, takže na záchodě sedíme, hledíme do ledničky, prostě luxus a za ledničkou se schovává vana s pračkou... nádhera, jestli to tam bude ještě najaký ten měsíc podobně vypadat, tak mám pocit, že tou mezerou mezi ledničkou a zdí se do té vany neprotáhnu Topení také stále jenom na tuhá paliva, nevadí, já to teplo z krbovek mám ráda a nahoře máme jednu místnost hotovou, která teď slouží jako všechno, ložnice, obývák, i jídelna (nejčastěji teda rovnou v posteli, ono ani žádnou sedačku tam nemáme ) někdy i přípravna jídla vesele jen vesele... ale jak já to doma miluju (a druhý pokoj, který stejně není hotový slouží jako skladiště, protože bylo potřeba vystěhovat starý obývák, kuchyň, že... i když starým obývákem už vesele topíme ach ta ekologie... )
@Ady.S my bydleli predtim v baraku,kde bylo jen umyvadlo a tepla voda v koupelne.a jeste tam nebyly odpady a voda se nosila ven.a wc na zahrade.vanu v koupelne jsme meli na cihlach.a vodu z ni vynaseli rucne..ale hooodn jsme tam usetrili.dalo se to taky zvladnout..topeni v kamnech v koupelne a noseni dreva..tam jsme bydleli do meho cca 5m tehu.pak uz to tam neslo.rozbila se vodarna a neslo topit.zmrzla bych tam.a chlap jezdil do sveta.sla jsme k nasim.a pak se stehovali do novostavby.kde prave nebylo vse hotove.nebyli tu dvere,jen vchodove,zadna kuchyn...no a prezili jsme.holt clovek musi vydrzet.vsude je neco..
@Andrea81 To si nedovedu představit
@Ady.S ja mela kuchyn az kdyz bylo alexovi pul roku.do te doby jsme varila pomalu na kolene.ale dalo se to no.
@Andrea81 To dovedu.Ale nakonec se vše zvládlo do příchodu potomka, nebo alespoň u nás.
@Ady.S no my staveli a v pulce jsem otehotnela.a staveli jsme to svepomoci..takze si to umis taky predstavit..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40