
Pro tuto akci musíte být přihlášení
- Vlákna
- Času
- Líbí se mi
Bylo mi řečeno že pul roku budu pobírat peníze jako by ze zaměstnání na což bych měla mít nárok, od Listopadu kdy jsem pobírala 10 500Kč, ten to měsíc najednou dostala jen 8.080 a pul roku ještě neskončilo a já už dostávám PPM? Prosím o vysvětlení jelikož tomu moc nerozumím..
Když je člověk zaměstnán a jde na MD tak jak to je s placením? Jak dlouho mě má platit zaměstnavatel? a od kdy socilka? Každej mi říka něco jinýho a sama nevím. Myslela jsem si že těch 6 měsícu budu brat od zaměstnavalete svích 10 500kč a pak těch 7600kč?Jak to tedy je??
Děkuji za odpověď.
od 1.1.2010 došlo ke změně výpočtu mateřské dovolené se zpětnou účiností. tzn. nižší mateřskou nemají jen maminky na ni nastupující ale i ty, které už ji pobírají, došlo k přepočtu podle nové platné právní úpravy.
PPM se bere 28týdnů, pak rodičovský příspěvěk dle zvolené varinaty.
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
8 %
6 hlasů
55 %
39 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků