banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Mateřská a rodičovská - jak zažádat? - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobrý den,
mám smlouvu na dobu určitou tj do 31.12.2017, na MD mám nastoupit 29.9.2017. Splňuji podmínku minimální účasti na nemocenském pojištění v rozsahu 270 kalendářních dní, měla bych mít tedy nárok na PPM. Pokud jsem to dobře pochopila tak žádost o PPM podám přes zaměstnavatele i v případě, že mi smlouva v prosinci 2017 skončí? Ale jak to bude, až budu žádat o RP? V té době už mi smlouva skončí a já budu ´´nezaměstnaná“, jak tedy doložím vyměřovací základ, který musím doložit pro získání RP?
Děkuji, Klára

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40