banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kurňajz - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A nezaprší a nezaprší.....Už niekoľko dní čakáme na búrku.Je tu hrozné sucho a dokonca ani huby ešte nerastú.Deti inak spia.Dnes sme boli celé dopoledne vonku a hrabali sme trávu.Super je ich takto zamestanať,potom sú totálne unavený.Jo a ešte sme sa kúpali.Večer si niečo ugrilujeme
ani u nás, ráno bylo zataženo, pak se to probralo, okolo 17.hod byla tma, spadlo pět kapek a bylo po dešti a dusno šílené.
Taky bych pořádný slejvák brala, honí se to ale spadne jen pár kapek
u nás taky nezaprší a nezaprší
My jdem k bazénu teď
Schválně jedu na hory do Beskyd až na konci srpna,že budeme sbírat hřiby vidlemi a nic-nezaprší,nezaprší nerostou.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
4 hlasy

78 %
18 hlasů

4 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 23 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40